Komentāri
Uz konsultatīvo tālruni smēķētājiem visvairāk zvana jauni vīrieši
FOTO: Flickr

Uz Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) konsultatīvo tālruni: 67037333, kas sniedz atbalstu cilvēkiem, kuri vēlas atmest smēķēšanu, visvairāk zvana jauni vīrieši, informē SPKC pārstāve Anete Jansone.

Viņa stāstīja, ka kopš pērnā gada nogales, kad SPKC pārvaldībā no Rīgas domes Labklājības departamenta nonācis uzticības tālrunis, iedzīvotāju zvanu skaits ir teju dubultojies. Šobrīd vidēji mēnesī tiek saņemti 80 zvani, un kopš aizvadītā gada decembra zvanu skaits ar katru mēnesi pieaug.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visbiežāk uz tālruni tiek zvanīts pirmdienās un otrdienās.

Lai informētu iedzīvotājus par iespēju konsultēties ar speciālistu, ja nepieciešama palīdzība smēķēšanas atmešanā, SPKC informāciju par uzticības tālruni plāno iekļaut sabiedrības informēšanas kampaņās, kas vērstas uz pasīvās smēķēšanas un smēķēšanas samazināšanu, norādīja Jansone.

Kampaņas tiks īstenotas līdz 2016. gada sākumam.

Jau ziņots, ka tālrunis sniedz iespēju anonīmi vērsties pēc palīdzības pie profesionāla medicīnas personāla, kas sniedz praktiskus ieteikumus smēķēšanas atmešanai, informāciju par pasīvo smēķēšanu, smēķēšanu grūtniecības laikā un konsultē par pieejamo palīdzību zvanītāju dzīvesvietas tuvumā.

Maksa par zvanu tiek piemērota saskaņā ar operatora zvanu izmaksām. Tālruņa darba laiks ir darba dienās no plkst.9 līdz 19. Informāciju iespējams saņemt gan latviešu, gan krievu valodā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl