Ušakovu vaino melos, publicējot informāciju par Lielo kapu piemēslošanu

1 komentārs
Ušakovu vaino melos, publicējot informāciju par Lielo kapu piemēslošanu
FOTO: LETA

Nekaunīgos melos apvainots Rīgas pilsētas mērs Nils Ušakovs. Šādu reakciju izpelnījies viņa ieraksts sociālajos tīklos par protestu, kurā cilvēki iestājās pret tā saukto ”kapu” tramvaju.

Pirmdien vakarā Lielajos kapos notika ikgadējais Krišjāņa Barona un Friča Brīvzemnieka piemiņas pasākums, ko papildināja protests pret tramvaja līniju, kas daļēji apdraud arī kapu teritoriju un apbedījumus.

Nākamajā dienā Ušakovs savos reklāmas sociālajos tīklos publicēja ierakstu, vainojot piemiņas pasākuma dalībniekus kapu piedrazošanā.

Fotogrāfijās redzamas cigarešu paciņas un alus pudeles. Piemiņas pasākuma dalībnieki šos apvainojumus sauc par meliem, norādot, ka šādi pilsētas mērs cenšas diskreditēt tramvaja ieceres pretiniekus.

Savus novērojumus sociālajā vietnē Facebook publicējis arī kāds garāmgājējs, kurš kapos atradies pēc pasākuma beigām. Arī viņš norāda, ka Ušakova paustais ir nepatiesība, fotogrāfijās parādot, ka piemiņas pasākuma dalībnieki savu pulcēšanās vietu nav piedrazojuši.

TOP komentāri

  • .
    0 0 0

    .

    A vot kas tā pa lietu. Mēram publicēt, ka it kā esot piemeslojuši citi. Bet kad kāds publicē cūku kūti un dzerstiņu pie kauna staba, ta to bilžu autors tiek bloķēts un uzsūtīti interneta urlas...kāds sakars vispār bloķēt kādu? Manu prāt, ja amatmersona bloķē kādu, tad tā ir vārda brīvības apspiešana un turklāt amatmesronai 24/7 jābūt gatavai atbildēt tautas jautājumiem, sūdzībām utt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl