6 komentāri

Valstī pie varas ir analfabēti, un tas Saskaņas līderiem “besī ārā”. Šādi vārdi šodien izskanēja no partijas “Saskaņa” kongresa tribīnes, kur politiskā spēka pārstāvji sprieda par gatavošanos nākamgad gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Partija vēlas uzvarēt pašvaldību vēlēšanās un vēlāk nokļūt pie varas arī valdībā.

Saskaņas biedri sestdien bija rotājušies ar valsts karodziņiem un kongresu atklāja ar valsts himnu. Asa kritika valdības partiju virzienā jau kļuvusi par Saskaņa kongresu tradīciju, jo partijai pie varas valdībā līdz šim tā arī nav izdevies tikt.

Nils Ušakovs, “Saskaņas” priekšsēdētājs

Šajā katastrofiski sarežģītajā laikā mums pie varas ir analfabēti no labējām partijām. Tas ir lielākais risks mūsu drošībai mūsu nākotnei, mūsu attīstībai. Mums ārkārtīgi svarīgi būtu saprast, ka lietoti tanki nepalīdzēs aizsargāt mūsu valsti, 1000 karavīri no Kanādas arī nepalīdzēs. Galvenais, kas var palīdzēt mūsu valstij attīstīties, saglabāties un palikt drošai, ir ieguldījumi veselībā, izglītībā, sociālā stabilitāte.

Jānis Urbanovičs, “Saskaņas” priekšsēdētāja vietnieks

Kritikai, kas ir veltīta pastāvošajai iekārtai – ko mēs atkārtojam bieži, pat ar vieniem un tiem pašiem vārdiem – ka tā ir uzblīdusi, ka tā ir korumpēta, neprofesionāla, es nesacentīšos ar citiem, kas runāja pirms tam un runās pēc tam. Es tam visam piekrītu un tas mani “besī ārā”.

Tomēr pirms kārtējā mēģinājuma iekļūt valdībā 2018. gadā, Saskaņai vēl jāpārvar pašvaldību vēlēšanu pārbaudījums nākamgad. Esošo varu Daugavpilī apņēmies gāzt pašreizējais Saeimas deputāts Andrejs Elksniņš, bet Jūrmalā par savu līderi Saskaņa izvirzījusi parlamentārieti Ņikitu Ņikiforovu. Rīgas saraksta priekšgalā atkal būs Nils Ušakovs. Saskaņas līderis Urbanovičs gan aicināja biedrus nepaļauties tikai uz esošā Rīgas mēra popularitāti.

TOP komentāri

 • lūk tā
  +1 +1 0

  lūk tā

  Lai nu ko, bet šarikovs latvieti nepārliecinās par labu kremļiniem. Necentieties šarikovi!
 • Nu re
  +1 +1 0

  Nu re

  Jāpasūta no Krievijas? Krievijā ir tautas mīlēti varas korifeji zjuganovs un žirinovskis.
 • laura
  0 0 0

  laura

  Urbanoviču ,,besī ārā,,korupcija Rīgas domē,bet savējiem jau to nevar aizliegt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl