Komentāri
Ušakovs: bez piena un gaļas produktiem ”Rižkije dvoriki” ir krietni tukšāki
FOTO: LETA

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs piektdien, 5.septembrī, turpinot darba vizīti Maskavā, tikās ar tirdzniecības tīkla ” Alije parusa” prezidenti Olgu Blažko un apmeklēja no šī tīkla veikalu, kur izvietoti Latvijas pārtikas stendi ”Rižkije dvoriki”.

”Skaidrs, ka bez piena un gaļas produktiem ”Rižkije dvoriki” ir krietni tukšāki kā iepriekš. Bet mums ir ļoti svarīgi šīs vietas saglabāt. Tajā brīdī, kad sankciju karš beigsies, mums būs iespējas ar šiem produktiem atgriezties,” norāda N.Ušakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais ”Rižskij dvorik” tika atvērts 2011.gada 5.decembrī lielveikalu tīkla ”Alije parusa” veikalā tirdzniecības centrā ”Ščuka”.

Pašlaik Maskavā ir vairāk nekā 30 stendi ”Rižskij dvorik”.

N. Ušakova vizīte Maskavā ilgs vairākas dienas, kurās viņš tiksies ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču un Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, kurš pārstāv kaimiņvalstī valdošo partiju ”Vienotā Krievija”, ar kuru N. Ušakova vadītajai partijai ”Saskaņas centrs” ir sadarbības līgums.

Skaties.lv jau iepriekš ziņoja, ka Rīgas mēra skatījumā Eiropas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju nedošot nekādu pozitīvu rezultātu. Viņaprāt, esot ”jādzīvo uz citas planētas”, lai uzskatītu, ka, ierobežojot noteiktām Krievijas amatpersonām iespēju ceļot pa Eiropu, iespējams kaut ko atrisināt.

Šie izteikumi un uzskati radīja arī asu vārdu pārmaiņu sociālajos tīklos starp Rīgas mēru N. Ušakovu un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kurš, savukārt, norādīja, lai labāk N. Ušakovs aizstāv Latvijas neatkarību, nevis apšaubāmos ”dvorikus”.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl