2 komentāri

Noturēt varu galvaspilsētā, lai Rīga turpinātu attīstīties – tādu mērķi viena no divām galvaspilsētā valdošajām partijām Gods kalpot Rīgai sestdien, 1. oktobrī, uzstādīja kongresā, kurā par politiskā spēka valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Rīgas vicemērs Andris Ameriks. Viņš, uzrunājot partijas biedrus, kritizēja pārējos politiskos spēkus, kas neesot gatavi Rīgas domes vēlēšanās izvirzīt savus atpazīstamākos līderus.

Andris Ameriks:

Šodien šie ģenerāļi sēž krūmos un priekšā bīda ierindniekus. Ierindnieki arī nezina, ko īsti darīt, un tad viņi savā starpā pārrunā, kas varētu būt tas iespējamais kandidāts, bet tas izskatās nožēlojami.

Kongresā uzrunu teica arī Gods kalpot Rīgai sadarbības partijas Saskaņa vadītājs, Rīgas mērs Nils Ušakovs, kuraprāt, abu partiju sadarbība ir tik laba, ka par to rakstīšot mācību grāmatās. Viņš arī uzsvēra, ka ir svarīgi nelaist Rīgā pie varas partijas, kas veido pašreizējo valdību.

Nils Ušakovs:

Tā sērga tiks pārnesta uz mūsu pilsētu, pārvaldīšanas modelis, kuru mēs esam spiesti vērot visus šos gadus, tiks ieviests Rīgā, un mūsu pienākums tagad – es vairs nerunāju par reitingiem – mūsu pienākums ir rīdzinieku priekšā mūsu pilsētu aizstāvēt.

Partija Gods kalpot Rīgai sestdien nolēma atbalstīt Ušakovu kā Rīgas mēra kandidātu. Amerika un Ušakova vadītie politiskie spēki galvaspilsētas domes vēlēšanās startēs ar kopīgu sarakstu.

Video

Save

TOP komentāri

 • un
  +3 +3 0

  un

  kas tad? valdība neatrodas rīgā? tipa izklausās, ka rīga nav Latvija!!!
 • biedrs Dže
  +1 +1 0

  biedrs Dže

  Vai tu re, Nils jau īpašuma tiesības uz Rīgu izņēmis

  "Mūsu pienākums ir rīdzinieku priekšā mūsu pilsētu aizstāvēt."

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl