Ušakovs pieviļ rīdziniekus

12 komentāri
Ušakovs pieviļ rīdziniekus
Foto: Artūrs Špaks

Rīgas mēra publiskais solījums, ka stāvlaukums pie Vakarbuļļu pludmales maija sākumā nonāks pašvaldības apsaimniekošanā, izrādījās ne plika graša vērts.

Vakarbuļļu pludmalei arī šogad piešķirts Zilā karoga statuss, un tā ir vienīgā peldvieta galvaspilsētā, kas atbilst starptautiskajām prasībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas dome pie pludmales ierīkojusi 3 stāvlaukumus, kas izmaksāja 383 tūkstošus eiro, lai pēc tam labiekārtotos laukumus nodotu privātam uzņēmējam.

Galvaspilsētas ierēdņi piever acis par to, ka uzņēmējs nelegāli norobežojis ielu un uzdzīvo uz atpūtnieku rēķina. Komersants “Gold Dust” ar pašvaldības svētību izveidojis pirmo maksas ielu Latvijā! Lai ar automašīnu pārvietotos pa ielu, darba dienās tiek pieprasīti 3 eiro, bet brīvdienās 5 eiro.

Identiska situācija būtu, ja uzņēmējs Brīvības ielā uzstādītu barjeras un pieprasītu samaksu no ikviena, kurš vēlas pārvietoties pa ielu.

Kāpēc Rīgas dome pieļauj šādu pašdarbību? Kad tas beigsies?

Skaties jau šovakar raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35 kanālā TV3!

TOP komentāri

 • Artūrs Špaks
  +9 +9 0

  Artūrs Špaks

  Vēlreiz pārlasīju N. Ušakova 14. aprīļa ierakstu portālā facebook, tur rakstīts: "Lielā maksas autostāvvieta pie jūras no maija sākuma tiks atgriezta Rīgas domes apsaimniekošanā. Un tas nozīmē, ka autostāvvieta jau šovasar kļūs par bezmaksas."
  Ir 18.05. un stāvvietu joprojām apsaimnieko privātais uzņēmējs. N. Ušakovs "neatbild par saviem vārdiem"? Varbūt 18. mēneša dienu N. Ušakovs neuzskata par "maija sākumu"?
  Par apzinātu nepatiesas informācijas izplatīšanu - ja Rīgas Domes sabiedrisko attiecību darboņi painteresētos, tad uzzinātu, ka pašvaldības viedoklis ir uzklausīts un sižetā tiks atspoguļots.
 • Marta
  +7 +7 0

  Marta

  Tātad nākamnedēļ ar bērnu dodoties uz Vakarbuļļu pludmali nebūs pēkšņi jāķer pēc maka, meklējot liekus 3 eur? Un varēšu ērti atstāt automašīnu pludmales stāvvietā, lai nav ar bērnu un mantām jāmēro nezin cik garš ceļš lavierējot starp ceļmalā atstātām un garām braucošām mašīnām?
 • Sančo

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl