Ušakovs par slaveno Marijas ielas graustu: Viss, visdrīzāk, beigsies ar to, ka šo ēku nojauks!

9 komentāri

Rīgas dome nākamgad atvēlēs būtisku summu, lai vēsturisko ēku īpašnieki savus namus varētu atjaunot to kādreizējā spozmē. Naudu varēs saņemt paplašināts potenciālo sadarbības partneru loks.

Tikmēr vairākus Rīgas namus sagaida drūms liktenis. Rātskungiem nākas atzīt, ka pilsētā ir vairāki baisi kauna traipi, kur ar īpašniekiem sarunas nevedās jau gadiem. Piemēram, slavenais Marijas ielas grausts drīz vien varētu uz visiem laikiem pazust no Rīgas skatiem. Ušakovs cer nākotnē ar bezatbildīgajiem graustu īpašniekiem cīnīties, dubultojot paaugstināto nodokļu likmi vidi degradējošajām būvēm.

Nils Ušakovs

Nils Ušakovs
Rīgas mērs

Godīgi pateikšu, viss, visdrīzāk, beigsies ar to, ka šo ēku nojauks. Nu nebūs tur citu risinājumu! Tās man ir vislielākās bažas. Bet, ja būs 6% likme, varēsim krietni ātrāk likt īpašniekiem pārdot šādas ēkas citiem, lai viņi tās saved kārtībā, lai nav tā, ka viss paliek neatgriezeniski.

Plašāk par vēsturiskajām ēkām Rīgā TV3 Ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

 • s
  +1 +1 0

  s

  Savā laikā Rubiks jauca nost Rīgas koka apbūvi, tagad gara mantinieks gatavojas turpināt, jo vieglāk nojaukt kā piespiest īpašniekus, kas sagrābās prestižās vietās īpašumus, pastrādāt ari ne tik treknos apstākļos.
 • Kristaps Laucis
  +1 +1 0

  Kristaps Laucis

  Cerams ka nenojauks, citādi vietā atkal uzcels kaut kādu betona monstru!
 • Ērika Krimska
  0 0 0

  Ērika Krimska

  Cik atceros,tad mājas īpašnieks cilvēkus pārlika dzīvot labos dzīvokļos,bet naudiņu ko bija ieskaitījis Latvijas bankā.....izkūpēja! un vairs neko darīt nevarēja...:( tad nu cerēja,ka kāds to nopirks,bet kam pirkt,ja var daudzus īpašumus paņemt....atņemt....un ta nu tas jūk un brūk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl