2 komentāri
Ušakovs no jūlija kļūs par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidentu
FOTO: LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) no jūlija kļūs par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) prezidentu, pastāstīja LLPA pārstāve Dagnija Dižbite. Ušakovs šos pienākumus uzņemsies uz gadu, kamēr Rīga būs prezidējošā LLPA pilsēta.

Katra LLPA biedre rotācijas kārtībā uz vienu gadu ir prezidējošā asociācijas pilsēta. Patlaban LLPA prezidents ir Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs (SC), bet pirms viņa LLPA prezidēja Liepāja ar tās mēru Uldi Sesku (Liepājas partija).

LLPA ir dibināta 2001.gadā. Tās mērķis ir veidot ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko sakaru un kultūras jomā starp LLPA biedriem – deviņām republikas pilsētām Daugavpili, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Liepāju, Rēzekni, Rīgu, Valmieru, Ventspili.

TOP komentāri

  • Nu re
  • oomīte
    0 0 0

    oomīte

    Daugavpils, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera, Ventspils, ir putina sadarbības pilsētas ??? Tās ir Latvijas pilsētas kur svinīgi tiks pasniegtas atslēgas ??? Tās visas ir sc valdošās pilsētas ??? ne velti ir saņemtas norādes no kremļa, brauks jau vēl pēc instrukcijām, sc rīkojās un neviens tos neaiztiek, tad kas ieņem vadošus amatus tiesībsargājošās iestādēs ???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl