Ušakovs no jūlija kļūs par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidentu

2 komentāri
Ušakovs no jūlija kļūs par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidentu
FOTO: LETA

Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) no jūlija kļūs par Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) prezidentu, pastāstīja LLPA pārstāve Dagnija Dižbite. Ušakovs šos pienākumus uzņemsies uz gadu, kamēr Rīga būs prezidējošā LLPA pilsēta.

Katra LLPA biedre rotācijas kārtībā uz vienu gadu ir prezidējošā asociācijas pilsēta. Patlaban LLPA prezidents ir Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs (SC), bet pirms viņa LLPA prezidēja Liepāja ar tās mēru Uldi Sesku (Liepājas partija).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LLPA ir dibināta 2001.gadā. Tās mērķis ir veidot ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko sakaru un kultūras jomā starp LLPA biedriem – deviņām republikas pilsētām Daugavpili, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Liepāju, Rēzekni, Rīgu, Valmieru, Ventspili.

TOP komentāri

  • Nu re
  • oomīte
    0 0 0

    oomīte

    Daugavpils, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Valmiera, Ventspils, ir putina sadarbības pilsētas ??? Tās ir Latvijas pilsētas kur svinīgi tiks pasniegtas atslēgas ??? Tās visas ir sc valdošās pilsētas ??? ne velti ir saņemtas norādes no kremļa, brauks jau vēl pēc instrukcijām, sc rīkojās un neviens tos neaiztiek, tad kas ieņem vadošus amatus tiesībsargājošās iestādēs ???

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl