2 komentāri

Klāt klusais Ziemassvētku laiks, tomēr daudzviet jau ir sākusies gatavošanās Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Izklaides vietas visā Latvijā piedāvā plašas svinēšanas iespējas. Tomēr atsevišķi pasākumi ir izpelnījušies pretrunīgu sabiedrības reakciju.

Daudzi iedzīvotāji pauž neizpratni, kāpēc Melngalvju namā Jaungads būtu jāsagaida pēc Maskavas laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecgada vakarā bijušajā Valsts prezidenta rezidencē, Melngalvju namā, sāksies Zelta Jaungada balle. Pasākuma afišā norādīts, ka tā būs viena no neaizmirstamākajām Jaungada ballēm pašā Vecrīgas sirdī. Pulksten 23.00 2017. gadu sagaidīs pēc Maskavas laika, bet pusnaktī pēc vietējā laika. Jaungada sagaidīšana Rīgas sirdī pēc Krievijas laika izraisījusi daudzu iedzīvotāju sašutumu.

Pasākuma producente Maira Ādmine skaidro, ka Melngalvju namā ballēsies daudzi tūristi no Krievijas. Turklāt sagaidīšana plānota trīsreiz – pēc Maskavas, Latvijas un arī Vācijas laika. Tas gan programmā nav norādīts.

Sociālajos tīklos lielu šūmēšanos izraisīja vēl kāda balle. Kinoteātrī “Splendid Palace” sākotnēji bija iecerētas svinības 1943. gada stilā. Šos plānus izjauca pašvaldība, jo kino telpas pieder Rīgas domei. Mērs Nils Ušakovs uzsvēra, ka pašvaldības uzņēmuma “Rīgas nami” pārstāvji veikuši pārrunas ar šā pasākuma organizatoriem.

Ušakovs piebilda, ka pēc pārrunām organizatori piekrituši mainīt balles tematiku. Tā būšot atbilstoši Latvijas pirmskara tradīcijām 1937. gada stilā.

TOP komentāri

  • Rita_69
  • Māris
    0 0 0

    Māris

    Paldies organizatoriem ka tiek rīkota tik skaista balle! Un starp citu! Manà programmà melns uz balta programmā rakstīts, ka 01:00 tiks svinēts jaunais gads arī pēc Eiropas laika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl