2 komentāri

Klāt klusais Ziemassvētku laiks, tomēr daudzviet jau ir sākusies gatavošanās Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Izklaides vietas visā Latvijā piedāvā plašas svinēšanas iespējas. Tomēr atsevišķi pasākumi ir izpelnījušies pretrunīgu sabiedrības reakciju.

Daudzi iedzīvotāji pauž neizpratni, kāpēc Melngalvju namā Jaungads būtu jāsagaida pēc Maskavas laika.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecgada vakarā bijušajā Valsts prezidenta rezidencē, Melngalvju namā, sāksies Zelta Jaungada balle. Pasākuma afišā norādīts, ka tā būs viena no neaizmirstamākajām Jaungada ballēm pašā Vecrīgas sirdī. Pulksten 23.00 2017. gadu sagaidīs pēc Maskavas laika, bet pusnaktī pēc vietējā laika. Jaungada sagaidīšana Rīgas sirdī pēc Krievijas laika izraisījusi daudzu iedzīvotāju sašutumu.

Pasākuma producente Maira Ādmine skaidro, ka Melngalvju namā ballēsies daudzi tūristi no Krievijas. Turklāt sagaidīšana plānota trīsreiz – pēc Maskavas, Latvijas un arī Vācijas laika. Tas gan programmā nav norādīts.

Sociālajos tīklos lielu šūmēšanos izraisīja vēl kāda balle. Kinoteātrī “Splendid Palace” sākotnēji bija iecerētas svinības 1943. gada stilā. Šos plānus izjauca pašvaldība, jo kino telpas pieder Rīgas domei. Mērs Nils Ušakovs uzsvēra, ka pašvaldības uzņēmuma “Rīgas nami” pārstāvji veikuši pārrunas ar šā pasākuma organizatoriem.

Ušakovs piebilda, ka pēc pārrunām organizatori piekrituši mainīt balles tematiku. Tā būšot atbilstoši Latvijas pirmskara tradīcijām 1937. gada stilā.

TOP komentāri

  • Rita_69
  • Māris
    0 0 0

    Māris

    Paldies organizatoriem ka tiek rīkota tik skaista balle! Un starp citu! Manà programmà melns uz balta programmā rakstīts, ka 01:00 tiks svinēts jaunais gads arī pēc Eiropas laika.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl