1 komentārs

Rīgas mērs Nils Ušakovs, būdams Briselē, Eiroparlamenta priekšsēdētājam Martinam Šulcam pasūdzējies par vārda brīvības apspiešanu Latvijā. Par to liecinot tiesībsargu vēršanās pret cilvēku, kas aicinājis Latviju pievienot Krievijai. Aizstāvot viņu, Ušakovs arī aicinājis sociālo tīklu lietotājus savu profila fotogrāfiju aizstāt ar frāzi “Es esmu Koptelovs un Barteckis.”

Maksims Koptelovs ir prokrievisks aktīvists, kurš internetā aicināja Latviju pievienot Krievijai. Kaut vēlāk viņš apgalvoja, ka jokojis, par to dabūja pusgadu cietumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Vladimira Lindermana partijas biedrs Deniss Barteckis internetā aicināja Latviju pievienot ASV. Tādējādi viņš gribēja parādīt, ka pret Koptelovu Latvijas likumsargi vērsušies nesamērīgi bargi, bet beigās dabūja tādu pašu kriminālprocesu.

No Ušakova ierakstiem Facebook noprotams, ka viņš šos kriminālprocesus uzskata par vārda brīvības apspiešanu, tādēļ sūdzējies Šulcam.

Pēdējā nedēļā Ušakovs daudz kritizēts par to, ka publicējis Latvijas okupācijas faktu izsmejošu karikatūru. Vakar viņa dzīvesbiedre Iveta Strautiņa-Ušakova aicināja soctīklotājus aizstāt sava profila foto ar uzrakstu ”es esmu Ušakovs”, tādējādi aizstāvot vīru.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl