1 komentārs

Divdesmit minūšu gara saruna, pēc kuras piedāvājuma, kas apmierinātu dzemdību speciālistu prasības pēc lielāka atalgojuma, nav, – tā var raksturot šodien notikušo veselības ministres un Rīgas mēra tikšanos.

Anda Čakša joprojām solīja runāt ar slimnīcu vadībām, lai tās iekšēji pārdalītu valsts papildu vienam dzemdību gadījumam piešķirtos 50 eiro par labu ārstu un vecmāšu algām. Tikmēr Nils Ušakovs atzina, ka pašvaldība tomēr nav gatava atsevišķi piemaksāt Rīgas Dzemdību namam, jo tas kropļotu situāciju nozarē.

Plašāk par Rīgas mēra tikšanos ar veselības ministri un to, vai viņiem ir rīcības plāns situācijai, ja tik tiešām valstī lielākās dzemdību iestādes speciālisti uz galda noliks atlūgumus?

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

  • Dullais Dauka
    0 0 0

    Dullais Dauka

    Kur ņemt naudu mediķiem? Kāpēc neviens negrib redzēt un nerunš cik tūkstošus mēnesī saņem katrs slimnīcas administrētājs?Locekļi, personāldaļa un direktori? Ja nozarē strādājošie mediķi ir maznodrošināti, tad vadība toties saņem no 3 000 lidz 12 000 mēnesī. Šādas neplaukstošas un problemātiskas nozares administrētājiem ir jāsamazina alga lidz medmāsas līmenim un ar ietaupijums būs lielisks atbalsts mediķiem.kas reāli strādā medicīnā.Tāpat kā savulaik pieņemts likums par pagarināto normāli un nenormālo darba laiku kad radās tāda nepieciešamība.Kā arī administrētāji peļņu ar savu darbu slimnīcai nepienes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl