Ušakovam vai Amerikam iekļūstot EP, par domes deputāti kļūtu korupcijā aizdomās turētā Jermoloviča

6 komentāri
Ušakovam vai Amerikam iekļūstot EP, par domes deputāti kļūtu korupcijā aizdomās turētā Jermoloviča
IEVA LEINIŠA, LETA

Ja Rīgas domes deputāti Nils Ušakovs (S) vai Andris Ameriks (GKR) tiks ievēlēti Eiropas Parlamentā, par Rīgas domes deputāti varētu kļūt aizdomās par korupciju turētā Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdes priekšsēdētāja Vita Jermoloviča (GKR), šodien Rīgas domes sēdē pauda deputāts Viesturs Zeps (LA).

Arī Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka nākamā “aiz svītras” uz Rīgas domes deputāta amatu no “Saskaņas”/”Gods kalpot Rīgai” bloka tiešām būtu Jermoloviča.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki 13. maija rītā ieradās RTAB un Rīgas domes telpās, lai veiktu kratīšanu kriminālprocesā, kas ierosināts pret RTAB amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu, viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

KNAB informēja, ka ilgstoša un apjomīga darba rezultātā, analizējot iegūto informāciju, 5. aprīlī tas sācis kriminālprocesu pret RTAB amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu.

Līdz šim KNAB aizturējis Jermoloviču un RTAB biroja vadītāju Ingunu Priedīti.

TOP komentāri

 • Kintija Barisa
  +2 +2 0

  Kintija Barisa

  Nevar īsti saprast smieties vai raudāt. Rīga pati par sevi ir ' nesakopta ' lidzekļi izsaimniekoti... Un pretendē uz EP ... kur ir loğika? Kautkāds skatijums vispār exsistē?! Vińam vispār būtu jaliedz pretendēt EP , kā arī personam kas IR vai IZBIJUŠAS saistītas ar KNAB /korupciju/
 • S
  0 0 0

  S

  Bet visi viņi IR IEVĒLĒTI! Un likumīgi. Tad ko brēkt.Ar galvām jādomā, pirms balso.
 • Gunta Brikmane

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl