Ušakova sarīkoto zivju pavairošanas pasākumu makšķernieks sauc par bezjēdzīgu

44 komentāri
Ušakova sarīkoto zivju pavairošanas pasākumu makšķernieks sauc par bezjēdzīgu
Foto: LETA

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments Daugavā šodien ielaida aptuveni 15 000 vimbu mazuļus. Tos zem Salu tilta Daugavā ielaist bija ieradies pats Rīgas mērs Nils Ušakovs un Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko. Jāatgādina, ka šīs Rīgas amatpersonas kandidē arī sestdien notiekošajās pašvaldību vēlēšanās.

TV3 Ziņu intervētais makšķernieks gan ir neizpratnē par šo vimbu mazuļu laišanas pasākumu, jo šīs zivis ir tās, kas Latvijas upēs netrūkst un arī vietas izvēle, kur tas tiek darīts raisa neizpratni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Arvis Ančevskis
makšķernieks

Ne jau tas, ka traks. Lai ar kuru zivi, tad ar vimbu Latvijā problēmas noteikti nav. Un vēl tas, ka šādu zivi laist Daugavā, manuprāt, ir tīri naudas izšķērdēšana. Pirmkārt, ir Rīgas HES un nārsta iespējas ir stipri ierobežotas. Kam tas ir vajadzīgs? Es tiešām tam pievienoto vērtību ne šobrīd, ne tuvākajā nākotnē neredzu. Es domāju, ka šos līdzekļus var iztērēt daudz prātīgāk, ja ir vēlme vairot zivju mazuļus Latvijā.

Makšķernieks Arvis Ančevskis arī apraksta zivju uzvedību. Drīzumā vimbas dosies uz jūru, bet, sasniedzot nārsta vecumu, nāks atpakaļ un atdursies pret Rīgas HES. Latvijā esot citas upes, kur to darīt būtu saprātīgāk. Tāpat arī Arvis Ančevskis uzskata, ka vimbas jau nu Latvijā netrūkstot un to var apliecināt jebkurš makšķernieks.

Tāpat interesanti liekas, ka zivju mazuļi tiek laisti pie notekūdeņu caurulēm.

Foto: Jānis Zvērs

Ušakovs Daugavā laiž vimbu mazuļus

TOP komentāri

 • Vimba
 • skudra
  +16 +16 0

  skudra

  Kāda tur zivju pavairošana?! Balsu/priekšvēlēšanu/pavairošana,tas gan!
 • Es
  +14 +14 0

  Es

  Tas tak normāli 50% Rīgas budžets tā tiek tērēts - ja valdība saņemtos, mainītu likumu, ka par valsts vai pašvaldības naudas nelietderīgu izmantošanu draudētu cietumsods- ātri vien viens slāviski runājošs bariņš nomainītu darbavietas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl