64 komentāri

Uzņēmumu Vitalex, HRM un Alchimica Latvia darbiniece Vita Baurovska, kas iepriekš intervijā raidījumam Nekā Personīga apstiprināja, ka Rīgas satiksmē sabiedriskais transports tiek mazgāts ar ūdeni nevis ar “nanotehnoloģijām”, tagad paziņo, ka interviju sniegusi “emocionālā un psiholoģiskā stāvokļa iespaidā”. Šo video publicējis Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

[Ziņa papildināta ar Nekā Personīga producentes Artas Ģigas komentāru. Lasi to ziņā zemāk.]

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

N. Ušakovs paziņojis, ka saistībā ar V. Baurovskas sniegto interviju žurnālistiem viņš grasās vērsties policijā. Sieviete savu atsaukumu publicējusi gan videoformātā, gan arī rakstiski.

Raidījuma Nekā personīga producente Arta Ģiga portālam Skaties.lv stāstīja, ka intervija ar V. Baurovsku, kas uz interviju ieradās kopā ar vēl četriem cilvēkiem, uzņēmuma pārstāvjiem, noritēja “labā garastāvoklī”. Vispirms situācija tika izrunāta bez videokameras, un pēc tam – arī ierakstīta videokameras priekšā. “Spiediens pilnīgi noteikti netika izdarīts, un pēc intervijas šķīrāmies kā draugi. Taču pēc pāris dienām, runājot ar bijušajiem kolēģiem, B. Baurovska lūdza mums interviju tomēr nerādīt. Uz to es viņai atbildēju, ka mēs nevarējām izpildīt šo lūgumu, jo tādējādi mēs slēptu pastrādātu noziegumu. Tad viņa sacīja, ka ņemšot zīmi, ka viņai ir slikti ar galvu,” stāstīja A. Ģiga. Drīzumā Nekā Personīga grasās publicēt video, kurā redzama pilna intervija ar V. Baurovsku, lai skatītāji paši var spriest – tika vai netika izdarīts psiholoģisks spiediens.

Arta Ģiga, raidījuma Nekā Personīga producente: Ja informācija par krāpšanos būtu balstīta tikai uz viņas stāstījumu, es varbūt to nepublicētu. Taču mūsu rīcībā ir arī dokuments, kas pierāda nelikumības – gan par to, ka tika veikts naudas pārskaitījums uz Ķīnu, gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) audits, kurš pierāda, ka nevar pierādīt tīrīšanas līdzekļu izcelsmi un mēģina uzdot tos par ”nanolīdzekļiem”. Dokumenti apliecina, ka tas, ko V. Baurovska stāstīja intervijā, ir patiesība. Prokuratūra ierosinājusi kriminālprocesu, tad arī noskaidrosies patiesība.

N. Ušakovs Twitter publicējis arī V. Baurovska vēstuli, kurā viņa pauž, ka interviju sniegusi, jo bijusi psiholoģiski iespaidota.

Jau ziņojām, ka Rīgas satiksme speciāli iepirktus mazgāšanas līdzekļus nodēvējusi par nanotehnoloģijām, taču patiesībā autobusi, trolejbusi un tramvaji tiek mazgāti ar ūdeni. Negodīgā iepirkuma esamību raidījumam Nekā personīga apstiprināja arī uzņēmumu Vitalez, HRM un Alchimica Latvia darbiniece Vita Baurovska.

Par “nanotehnoloģiju” piegādi 2013. gadā Rīgas satiksme noslēdza līgumu ar firmu MJ partneri. Pie līguma viņi tika negaidīti – kāds viņu bijušais darbinieks piedāvāja piedalīties Rīgas Satiksmes cenu aptaujā. Līguma summa – 280 tūkst. latu ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Tā ir maksimāla summa, par kādu var rīkot cenu aptauju, kas nav publiski jāsludina.

Fragments no notikušās intervijas:

Nekā personīga: Kam ienāca prātā ideja, ka to ķīmiju vajadzētu iegādāties?
Vitalez, HRM un Alchimica Latvia darbiniece Vita Baurovska: Tas bija manam bijušajam darba devējam Aleksandram Beskorovainijam, ar kuru kopā es strādāju, tā tas bija.

Noskaties arī video, kas satracināja N. Ušakovu!

TOP komentāri

 • saule
 • Skeptiskais
  0 0 0

  Skeptiskais

  Ir tāds teiciens, kas bailīgs tas vainīgs, parasti to pielieto kad nolaiž zobu un tas kas nolaida, tas arī pirmais sāk raustīties un prasīt kas te smird. tāpat ir arī šajā gadījumā. Ušakovs nopirdās un tagad attaisnojas? Kāpēc RS nepublicēja šito vai kāds cits no iesaistītajām personām? Jo Ušakova vārds taču netika pieminēts?!?!?!
 • ieinteresētā
  0 0 0

  ieinteresētā

  Virsrakstā ir pateikt "Ušokova publicētā vidio" tālāk, Vita savu video runu, lasa no lapas, ko noteikti ari viņa pati nav rakstījusi, bet kāds kas viņu arī piespieda uz šo video publicēšanu.
  tālāķ, Ušokovs arī publicē no sava twiter konta Vitas atvainošanās vēstuli.
  Tad rodas jautājums, Vai tik šī vita nav vienkāŗši nenormāļi iebiedēta nedod Dievs kaut, kas piedraudēts un utt..
  Ka tik pat Nils nav arī filmējis video.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl