Urmass Kanāls pieķer Kalvīti Saeimā lavāmies pie Urbanoviča

7 komentāri
Urmass Kanāls pieķer Kalvīti Saeimā lavāmies pie Urbanoviča
FOTO: LETA

Igauņu spiegs Urmass Kanāls turpina savas gaitas pašmāju politiskajos koridoros. Skaties, kā Urmasam klājās šonedēļ Saeimā.

Urmass Latvijas Saeimā satiek bijušo Ministru prezidentu, uzņēmuma Latvijas Gāze priekšsēdētāju Aigaru Kalvīti, kurš saka, ka dodas pie Latvijas reģionu apvienības (LRA) deputāta Mārtiņa Bondara.

Pats Bondars gan šādu tikšanos noliedz, un izrādās, ka Kalvītis viesojies pie partijas Saskaņa frakcijas deputāta Ivara Zariņa un frakcijas vadītāja Jāņa Urbanoviča. Runājuši viņi par enerģētiku.

Ivars Zariņš Urmasam Kanālam atklāj, ka Kalvītis žēlojies par to, ka valsts viņu apbižo, bet Urbanovičs apstiprina, ka saruna esot bijusi par enerģētikas jautājumiem.

Proti, Ekonomikas ministrija apgalvo, ka enerģētikas likumprojekts ir saskaņots ar Latvijas Gāzi, bet pats Kalvītis par šādu apgalvojumu izsaka bažas.

Otrā nejēdzība, ko Urmass Kanāls šonedēļ atklājis – tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs par valsts līdzekļiem labākajiem darbiniekiem vēlas dāvināt  zelta un sudraba spalvu.

Pie zelta spalvām tikusi viņa biroja vadītāja Līga Ādamsone un parlamentārais sekretārs Jānis Iesalnieks.

Trešā šīs nedēļas nejēdzība – Ralfs Dīters Montāgs Girmess, kuram ir parādījusies reāla cerība iegūt aviokompāniju airBaltic.

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss Girmesu līdz šim paspējis nodēvēt par neuzticamu personu, kas piedāvā krievu lidmašīnas, ir saistīts ar Krievijas investoriem, bet tagad gan noskaidrojies, ka viņš tomēr esot uzticams cilvēks.

Skaties video!

7 komentāri