Urmass Kanāls iefiltrējas Ždanokas un Lindermana atbalstītāju piketā

6 komentāri

Igauņu spiegs Urmass Kanāls turpina savas gaitas. Otrdien, 27. oktobrī, ejot garām Saeimai, Urmass “uzdūrās” piketētāju pūlim. 

Ar melniem baloniem pulcējās cilvēki, lai iestātos par kādas mammas tiesībām Lielbritānijā. Tur dzīvojošās Latvijas pilsones Lailas Brices meitu Lielbritānijas varasiestādes grasoties nodot adopcijā britu pilsoņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānijas sociālais dienests ir nospriedis, ka māte nav pienācīgi rūpējusies par bērnu, jo meitene esot bijusi atstāta bez pieaugušo uzraudzības, kad māte devusies uz darbu.

Alla Berezovskaja ir bijusī krievvalodīgo avīžu žurnāliste, taču pēdējā laikā viņa rīko masu pasākumus, piedalās protesta akcijās un organizē sabiedriskas akcijas kopā ar politiķi Vladimiru Lindermanu. Bijusi arī antifašistu cīnītāju vidū 16. marta gājienos.

Šīs dienas piketā piedalījās arī citi pazīstami antifašisti un Tatjanas Ždanokas atbalstītāji.

Kā Urmasam klājās šīs dienas piketā, skaties video!

TOP komentāri

 • A
  +5 +5 0

  A

  Pilnīgie meli. Varam nosūtīt iesnieguma kopiju un tur būs redzams kas organizēja piketu. Ļoti žēl ka šis žurnalists mēģina apmelot sievietes, mātes, kuras aizstāvē latvijas pilsonības bērnus. Ļoti žēl, ka daudziem mūsu cilvēkiem ir tik ciets sirds ka pat bērnu traģēdija nemodina nekādas līdzjūtības emocijas viņu sirdīs. Nav kauns pierakstīt "krievi nāk" pat piketam, kurā cilvēki kopā cīnās par bērna likteni? Tad jau gan nekā svēta nav. Visa tā nauda, ko jūs nopelnīsiet uz tā melīga sižeta nebūs jums par labu, ticiet man. Ceru, ka jums ir kauns spogulī skatīties.
 • latviete
  +4 +4 0

  latviete

  Lai ko Jūs, "Urmas" būtu te sarakstījis, skumjākais ir tas, ka Jūs izmantojat šīs ģimenes nelaimi, lai uzrakstītu šo bezjēdzīgo rakstu.Šo te nevar attaisnot nekas, cienītais, lai kā jūs šo gribētu attaisnot. Jums visticamāk ir mirusi sirdsapziņa un skumji, ka jau tik jaunam esot. Man ir kauns jūsu vietā, godavārds.
 • Pele
  +4 +4 0

  Pele

  Kas var būt cilvēkam galvā, lai uzrakstītu šitādu murgu!! Puse no tiem, kas piedalījās bija latviski runājošie.Kādi vēl krievvalodīgie ekstrēmisti??? Vai varbūt cilvēki, kas cīnās par bērnu tiesību aizsardzību ir ekstrēmisti?? Šis cilvēks tiešām nesaprot, ko raksta. Nekāda sakara ar politiku piketam nebija. Galvenā doma bija tāda, ka beidzot mūsu valstij un valdībai jāiestājas par saviem mazajiem pilsoņiem, kas aiziet uz piespiedu adopciju anglijā, neskatoties uz to, ka viņiem ir vecāki, radinieki un, ka viņi vispār ir citas valsts pilsoņi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl