Uldim Marhilēvičam pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis

Komentāri

Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien svinīgā ceremonijā par īpašiem nopelniem Latvijas labā pasniedza valsts augstākos apbalvojumus – Triju Zvaigžņu ordeņus, Viestura ordeņus un Atzinības krustus. 

Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā Triju Zvaigžņu ordenis pasniegts komponistam Uldim Marhilēvičam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Triju Zvaigžņu ordeņa ceturtā šķira pasniegta tēlniecei, medaļu māksliniecei Ligitai Franckevičai, Latvijas Mākslas akadēmijas asociētajai profesorei Ievai Iltnerei, Latvijas Universitātes Sociālo un politisko pētījumu institūta vadošai pētniecei Skaidrītei Lasmanei, gleznotājai Dacei Lielajai, Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Dita Lūriņai – Eglienai, ilggadējam basketbola trenerim Jānim Zeltiņam un vēl daudziem citiem, kuru darbs ir kalpojis Latvijas attīstībai.

Triju Zvaigžņu ordeņa piektā šķira šodien pasniegta arī ilggadējai Nīcas novada feldšerei Elzai Cērpai, kura ārstējusi un uzaudzinājusi pacientus jau četrās paaudzēs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl