Komentāri
Ukrainiete pēc 20 gadiem Latvijā cenšas atrast savu mazmeitu
FOTO: LETA

Sociālajā tīklā Facebook ievietots ieraksts ar fotogrāfiju, kas vēsta, ka sieviete no Ukrainas lūdz cilvēku palīdzību, lai atrastu savu aptuveni 25 vai 24 gadus veco mazmeitu.

”Tiek meklētas attēlā redzamās sievietes. Šo bildi man iedeva Siguldas baznīca ar lūgumu caur sociālajiem tīkliem palīdzēt atrast cilvēku. Bilde ir aptuveni 20 gadus veca, un tiek meklēta vairāk gan tā mazā meitenīte (iespējams, vārds ir Dace, iespējamais dzimšanas datums 12.03., gads varētu būt 1990. vai 1991.), saprotu, ka nav reāli atrast meitenīti pēc 20 gadiem, bet ir cerība, ka kāds var atpazīt attēlā redzamo meitenes māti. Vienīgais, ko man pastāstīja, ir tas, ka viņas meklē ome no Ukrainas, viņa bija visu Siguldu apskraidījusi ar šo bildi, bet nekā,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
FOTO: Facebook

FOTO: Facebook

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl