Komentāri
Ukraine International Airlines sāk lidojumus no Kijevas uz Rīgu
FOTO: LETA

Nākamā gada vasaras sezonā lidsabiedrība Ukraine International Airlines (UIA) sāks regulāru satiksmi no Ukrainas uz Latviju, nodrošinot tiešos reisus no Kijevas uz Rīgu, informēja lidsabiedrība. Biļetes jau ir pārdošanā.

UIA veiks jaunos reisus no Kijevas uz Rīgu un atpakaļ ar Boeing 737 gaisa kuģiem, sniedzot pasažieriem biznesa un ekonomiskās klases pakalpojumus. Sākot ar 2015.gada 30.martu, lidojumi maršrutā Kijeva-Rīga-Kijeva plānoti piecas reizes nedēļā, darba dienās. Biļetes cena lidojumam turp un atpakaļ ekonomiskajā klasē (iekļaujot visus nodokļus un maksājumus) ir no 193 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Kijevu reisus nodrošina arī Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic, kura, kā liecina reisu saraksts, uz Kijevu lido divreiz dienā sešas dienas nedēļā. “airBaltic” pārstāvji pagaidām nesniedz komentārus, kā vērtē konkurenta ienākšanu šajā maršrutā.

Papildus 2015.gada vasarā UIA plāno sākt tiešos lidojumus no Kijevas uz Ammānu (Jordānija), Minsku (Baltkrievija), Pekinu (Ķīna) un vairākos jaunos iekšzemes maršrutos.

UIA ir viena no lielākajām lidsabiedrībām Ukrainā, kas bāzējas Kijevā Borispolas lidostā. Lidsabiedrība veic regulāros vietējos un starptautiskos pasažieru pārvadājumus un kravu pārvadājumus uz Eiropu, Tuvajiem Austrumiem, ASV un Āziju. Kompānija izveidota 1992.gadā, un tā ir privātā kompānija. Patlaban kompānija apkalpo 1100 starptautiskos un iekšzemes reisus nedēļā uz vairāk nekā 3000 galamērķiem, teikts kompānijas mājaslapā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl