Ukrainas prezidents Porošenko pateicas Latvijai par “advokāta lomas” pildīšanu

Komentāri
Ukrainas prezidents Porošenko pateicas Latvijai par “advokāta lomas” pildīšanu
Foto: LETA

Šodien vizītē Latvijā ieradies Ukrainas prezidents Petro Porošenko un viņa kundze Marina Porošenko. Pie Rīgas pils notika Ukrainas prezidenta oficiālā sagaidīšanas ceremonija, bet pilī arī oficiālā fotografēšanās un parakstīšanās viesu grāmatā.

Šodien arī notika Vējoņa un Porošenko delegāciju divpusējā tikšanās, kā arī abi prezidenti piedalījās divpusējo līgumu parakstīšanas ceremonijā un preses konferencē. Petro Porošneko pateicās Latvijai par “advokāta lomas” pildīšanu Eiropas Savienībā. Savukārt Raimonds Vējonis akcentēja, ka ir būtiski turpināt Eiropas Savienības atbalstu Ukrainai un Ukrainas valdībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Porošenko nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa, kur bija sanākuši cilvēki ar Ukrainas karogiem. Viņš arī piegāja pie sanākušajiem cilvēkiem un pārmija pāris vārdus ar viņiem.

Vizītes laikā Ukrainas prezidents tiekas arī ar Ministru prezidentu Māri Kučinski un Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci. Bet viņa kundze atsevišķā programmā apmeklēs Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Rīgas Ukraiņu vidusskolu un Vaivaru pamatskolu.

Foto

Reportāža no Porošenko vizītes TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl