Ukraina sāks būvēt ”sienu” uz Krievijas robežas

Komentāri
Ukraina sāks būvēt ”sienu” uz Krievijas robežas
Foto: Fe Ilya /Flickr

Ukrainas valdība grasās realizēt projektu ”Siena”, kura mērķis ir nocietināt robežu ar Krieviju, ziņo Ukrainas medijs ”UNIAN”.

Par šo plānu Ukrainas Ministru kabineta sēdē paziņoja valsts premjerministrs Arsenijs Jaceņuks.

Foto: EPA/LETA

Foto: EPA/LETA

Ukrainas premjers Arsenijs Jaceņuks:

Mēs sākam projektu ”Siena”. Šis projekts ir reālas robežas starp Krievijas Federāciju un Ukrainu būvniecība.

Ukrainas Černigovskas apgabalā jau ir uzsākta robežas stiprināšana, vairākos robežas posmos izrokot grāvjus.

Trešdien Ukrainas prezidents Petro Porošenko paziņojis par to, ka viņam izdevies slēgt pamieru ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. ”Sarunu rezultātā panākta vienošanās par pastāvīgu pamieru Donbasa reģionā,” teikts prezidenta P. Porošenko mājaslapā. Tāpat P. Porošenko norādījis, ka telefonsarunā panākta ”savstarpēja izpratne par pasākumiem, kas veicina mieru”. Tikmēr Kremļa runasvīrs paziņojis, ka V. Putins nav piekritis pārtraukt uguni, jo Krievija konfliktā nemaz neesot iesaistījusies. Tajā pašā laikā Maskava ziņo, ka V. Putina un P. Porošenko domas par to, kā mazināt krīzi Ukrainā, esot ”ievērojami sakritušas”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl