Komentāri

Degpunktā jau vēstīja par ugunsgrēku Stopiņu novada Dzidriņās 5. maijā, kad liesmas līdz pamatiem nopostīja divu ģimeņu mājas, bet vēl vienu ēku ugunsdzēsēji paspēja glābt.

Bez pajumtes palikušās ģimenes ir gatavas publiski stāstīt par notikušo un viņiem nepieciešama mūsu visu palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bija 5. maijs – silta, saulaina, bet ļoti vējaina diena. Dzidriņu ciematā viss ritēja ierasto gaitu, kad pēkšņi Jaunsišu ielā aizdegās kāda privātmāja. Mājās bija tikai bērni, kuri, sajūtot dūmus, vēl nemaz nenojauta, ka sekos pats ļaunākais.

Kad atbraukuši ugunsdzēsēji abas mājas jau bija kā viens milzīgs uguns stabs. Jau tad bija skaidrs, ka dzīve būs jāsāk no nulles.

Foto

Otrai ģimenei, kas palikusi bez pajumtes jau pagaidu miteklis ierādīts, taču trūkst iedzīves un līdzekļu jaunam uzrāvienam.

Abām ģimenēm šobrīd ļoti nepieciešama finansiāla palīdzība sadzīves tehnikas un mēbeļu iegādei, tāpat cietušie būs pateicīgi arī par labā stāvoklī esošām un mazlietotām mantām – kā piemēram, gultām, ledusskapi, cepeškrāsni, televizoru, galdu, krēsliem, veļas mašīnu un citām lietām.

Lai sniegtu palīdzību nelaimē nonākušajām ģimenēm, zvaniet tālruni 90006385! Ziedojuma cena 1,42 eiro.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl