Komentāri

Ugunsgrēkā Jūrmalā cietušās nelegālās atkritumu glabātuves vietu sakārtos SIA ”Clean R”.

Par to piektdien preses konferencē pavēstīja Valsts vides dienesta (VVD)  ģenerāldirektore Inga Koļegova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka, lai likvidētu Jūrmalas ugunsgrēka sekas, valdība piešķīrusi 700 000 eiro. Nauda paredzēta degušās nelegālo atkritumu glabāšanas vietas attīrīšanai. Izdevumus vēlāk plānots piedzīt no teritorijas apsaimniekotāja. Taču uzņēmums jau paziņojis, ka tam nav naudas seku likvidēšanai. Atsevišķi ministri šādu rīcību ir nosaukuši par cūcību.

Šomēnes Jūrmalā notikušā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dēļ ir radies būtisks kaitējums videi, kas ir nekavējoties jānovērš.

Degušo nelegālo atkritumu apsaimniekotājs ”Prima M” teritoriju ir atteicies attīrīt naudas trūkuma dēļ. Tāpēc valdība šodien nolēma ugunsgrēka seku likvidēšanai piešķirt līdz 700 tūkstošiem eiro no valsts budžeta. Lai gan izdevumus plānots piedzīt no privātuzņēmuma, tēriņi, visticamāk, tomēr būs jāsedz nodokļu maksātājiem.

”Prima M” pārstāve Lūcija Uzkliņģe LNT Ziņām norādīja, ka no uzņēmuma nav ko piedzīt. Viņa arī apšauba Valsts vides dienesta aprēķinus par to, cik daudz tonnu atkritumu Jūrmalā tika glabāti.

Tikmēr policija turpina izmeklēt ugunsgrēka iemeslus. Un tāpat pagaidām bez atbildes palicis jautājums, kā ticis pieļauts, ka atkritumu apsaimniekotājs nelegāli darbojies gandrīz gadu, kopš Vides dienests saņēma iedzīvotāju pirmās sūdzības?

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl