27 komentāri
Ugālē atrasta pamesta māja, kurā divus gadus vairojušies suņi! Aicina palīdzēt ķepaiņiem
FOTO: Facebook/ Zanda Bērziņa Radziņ

”Mīļie draugi un sekotāji, neprasu sev, bet biedrības Ar sirdi delnā astaiņiem, kuru pulks papildinājies ar 10 kucēniem un divām viņu mammām, kuras nesterilizētas gadiem laida mazuļus pasaulē pamestā mājā Pāventā – pilsētā ar rītdienu Ventspilī,” vēsta ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

”Beidzot pamesto ēku jauca nost un dzīvniekus savāca, lai likvidētu. Es neizplūdīšu komentāros, kāpēc attiecīgās pašvaldības dāsni finansētā patversme neuzņēmās nekādas rūpes, bet Ventspils meitenes palīgā sauca Andru, zinot, ka viņa neatteiks”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Andrai Ugāle šobrīd ir ļoti nepieciešams:

 • Laba suņu būda, materiāli un vīriešu rokas, kas palīdzētu uztaisīt vēl vienu novietni.
 • Laba pārtika kucēniem un mammām  (lūdzu, nevediet DOGO , Vau – Vau un krāsaino barību)
 • Ja iespēja ziedot vakcīnām un ārsta vizītei

Biedrība Ar sirdi delnā
Reģ. Nr.: 40008230734
Banka: AS Swedbank
Konts: LV56HABA0551040032558
Mērķis : Pārventas kucēniem

”Andra ir cilvēks, kas veic ļoti rūpīgu jauno saimnieku atlasi, visi suņi un kaķi no viņas mājām jaunā dzīvē dodas veseli, vakcinēti, ja ļauj vecums, kastrēti un suņi, protams, čipoti.  Ir iespēja pieteikties par mazo kucēnu potenciālajiem saimniekiem un palīdzēt Andrai izauklēt. Kolektīviem, kuri grib izdarīt kādu sirds darbu, iesaku piezvanīt Andrai un aizbraukt uz skaistu vietu Kurzemes mežos, lai palīdzētu ar kādu fizisku darbu.
Andras tālrunis – 29356454. Andra Tomase.”

TOP komentāri

 • Daina Grāmatvede
  +8 +8 0

  Daina Grāmatvede

  Kur skatījās pašvaldība? Tas nozīmē, ka kādi darbinieki nav veikuši savus pienākumus. Vislabākais sods (un bieds citiem) - likt atmaksāt saņemto algu atpakaļ par 12 mēnešiem.
 • SANDRA
  +5 +5 0

  SANDRA

  ANITA IR CIETSIRDĪGS CILVĒKS ! ŽĒL MAZOS ĶEPAIŅUS VIŅI TAK NAV VAINĪGI . VAINĪGI IR CILVĒKI . VAJAG NOTEIKTI PALĪDZĒT . KAPĒC PATVERSME NEŅEM PRETĪ . VISPĀR RUNĀJOT VAJADZĒTU PACELT JAUTĀJUMU PAR TO , KA LIELVEIKALI , KĀ MAKSIMA , ELVI , MEGO , SUPER NETO KURI MET MISKASTĒ PRODUKTUS NORAKSTITOS VARĒTU TAK ADOT DZĪVNIEKU PATVERSMĒM !!!! KAPEC NEVIENS NECEĻ ŠO JAUTĀJUMU .
 • blusa
  +4 +4 0

  blusa

  Vāc ziedojumus tak nevis no tevis, bet gan cilvēkiem, kam ir sirds krūtī. Tici man, viņu ir pietiekoši ;) Negribi - neziedo.
  Baigā varonība tagad uzd* tiem, kas palīdz un glābj. Iemidzināšana (cik maigi skan) starp citu mūsu valstī ir atļauta tikai noteiktos gadījumos, nevis ir panaceja visiem līdzekļu taupītājiem. Ir tomēr cilvēki, kas redz vairāk par naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl