Komentāri
Ufo Kaimiņam pārmet apmelošanu, fiktīvu cilvēku nodarbināšanu un citus melus
FOTO: LETA

Kaspars Upacieris jeb sabiedrībā zināms kā Ufo savā sociālā tīkla ”Facebook” profilā atklājis detaļas par skandalozā Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa darbībām – fiktīvo nodarbināšanu un apmelojumus.

Kaspars Upacieris

Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no sava draugu pulka elektroniskajā vidē izslēdza jau rudenī, tad jau ilgāku laiku mani neskar informācija ne par Artusu, ne par KPV. Pagājušajā nedēļā ”De Facto” mani izvaicāja par ”Suņu Būdas” veidošanu un manis teikto citēja savā sižetā. Nekāda cita sakara ar šo sižetu man nav. Artuss atkal ir pieķerts klajos melos, apvainojot mani sižeta pasūtīšanā. Daudzajiem kritizētājiem varu teikt – jā, runa ir par naudu. Par naudu un par ideāliem.

”Es biju kopā ar Artusu no pirmās ”Suņu Būdas” līdz brīdim, kad KPV valdi pameta Ilmārs, Armands, Marita un Uldis, un varu apstiprināt, ka viss, ko parādīja svētdienas raidījumā, ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra,” raksta Ufo.

Pirms pagājušā gada 8. februārī tika paziņots par KPV dibināšanu, Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo ”dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.

”Apbrīnoju Linarda drosmi iet līdz galam un cīnīties par taisnību, jo, kā lai jūtas cilvēks, kurš strādā 24/7, filmē un montē Artusa kameras, redz kā deputāts Saeimā atmasko nelikumības, iestājas par ”mazo cilvēku”, bet reizi mēnesī pie bankomāta pieprasa atdot 200 eiro,” atklāj Ufo.

Tiem, kuri smīnot kritizē – kas tad tas par noziegumu, iesaku palasīt Krimināllikuma 218. un 219. pantu, kā arī Likums par interešu konflikta novēršanu 9., 24. un 28. pantu. Ja cēlais mērķis bija par godīgu valsts pārvaldi, šādi likuma pārkāpumi saknē iznīcina visas iespējas to realizēt.  Jūs domājat, ka Artusa nīstie ”Misteri 20” uzreiz ņēma daudz? Nē, gan jau sāka ar 200 eiro.

”Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā ”sunubuda.tv”, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV. Artuss savulaik teica: ”Saeimā esmu tikai Es, nevis Ilmārs vai Armands.” Ja šāds cilvēks kļūst par premjeru, tad loģiski valsts kase pieder viņam un no katra vēl 200 eiro pie bankomāta.”

”Un tagad par raidījumu dzēšanu. Te nu Artuss atkal melo!” 

Emocionālajā vēstījumā izlasīju, ka es dzēšot raidījumus. Dažas ”Suņu Būdas” jau sen ”Youtube” bloķēja izmantotās mūzikas autortiesību pārkāpumu dēļ un Artuss to ļoti labi zināja, bet nē – atkal vajadzēja uzvemt. Šobrīd nevēlos tērēt laiku, lai vienu bezkaunīgu piektklasnieku sūdzētu tiesā par apmelošanu. Tiem, kas turpina fanot par Artusu, novēlu… nē- nevēlu veiksmi, jo arī ”Makaronu Dievam” ir savi pielūdzēji un jūtas par to priecīgi un lepni.

Un visu beidzot.

”Es vienkārši izslēdzu Suņu Būdu, apnika, es viņu ieslēdzu, es viņu izslēdzu. Vau,” raksta Upacieris.

Lasi vēl