Komentāri
Ūdens temperatūra peldvietās Rīgā šodien sasniegusi plus 20 grādus
FOTO: LETA

Ūdens temperatūra Rīgas peldvietās šodien ir no plus 15 līdz 20 grādiem. Vissiltākais ūdens šodien ir Lucavsalas, Rumbulas un Bābelītes peldvietās. Lucavsalā un Rumbulā ūdens temperatūra Daugavā sasniegusi plus 19 grādus, bet Bābelītes ezerā – plus 20.

Savukārt Vakarbuļļu un Vecāķu pludmalēs jūrā ūdens temperatūra ir plus 15 grādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar hidrologu prognozēm ūdens temperatūra Latvijas upēs šodien sasniegs plus 17 līdz plus 20 grādus, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Līdz plus 20 grādiem ūdens varētu sasilt Latgales upēs, līdz plus 17 grādiem – Vidzemes upēs, bet līdz 19 grādiem – upēs Zemgales novadā.

Ūdens temperatūra jūras piekrastēs varētu būt plus 16 grādu robežās, bet ezeros – līdz plus 18 grādiem.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl