4 komentāri
Twitter jociņš: Policija esot solījusi atbrīvot no izolatora jaunieti, ja tiks savākti 1500 retvīti
Foto avots: Twitter

Mikroblogošanas vietnē Twitter klejo joks, kurā kāda jaunieša Gata draugi, izveidojot mirkļbirku #FreeGatis, it kā lūdz Valsts policijai atbrīvot Gati no izolatora, ja viņu ieraksts tiks retvītots 1500 reizes.

”Ja mēs dabūsim 1500 retvītu, jūs Gati Vītolu izlaidīsiet no izolatora?” it kā tiekot vaicāts Valsts policijas pārstāvjiem. ”Jūs nedabūsiet,” šādas veiksmes iespējamību noraida Valsts institūcija. ”Bet, ja dabūsim, izlaidīsiet?” neliekas mierā jaunieši. ”Ja dabūsiet, tad izlaidīsim!” šādu policistu atbildi izgudrojuši Twitter lietotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas pārstāvji portālam Skaties.lv uzsvēra, ka likumsargi neslēdz vienošanās par šādiem jautājumiem. To, vai persona Gatis Vītols ir vai nav izolatorā, policija nevarēja izpaust, respektējot personas datu neaizskaramību. ”Lai personas turpina jokoties tālāk. Tās visas ir muļķības,” portālam Skaties.lv šādas vienošanās esamību kategoriski noraidīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins. Lai arī iepriekš minētajam ierakstam ir maz sakara ar realitāti, mirkļbirka #FreeGatis kļuvusi par vienu no populārākajām Twitter 16. aprīlī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl