“TV3 Ziņu” žurnālists Jānis Zvērs, kurš atklāja Rīgas domes “rēgu kantorus”, iegūst izcilības balvu

4 komentāri
“TV3 Ziņu” žurnālists Jānis Zvērs, kurš atklāja Rīgas domes “rēgu kantorus”, iegūst izcilības balvu
Foto: Jānis Zvērs

Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) paziņojusi ”Izcilības balvas” 2017 uzvarētājus.

Žūrija ir izvērtējusi iesniegtos kandidātus balvai par izcilu žurnālistiku 2017. gadā un izraudzījusies izcilākos katrā no balvas nominācijām.

“TV3 Ziņas” īpaši lepojas ar uzvarētāju nominācijā “Ziņa/reportāža”, kuru šogad ieguva “TV3 Ziņu” reportieris Jānis Zvērs, kurš strādāja lieliskā saskaņā ar savu kolēģi operatoru Sergeju Medvedevu un visu ziņu komandu.

Stāstu sērija atklāja Rīgas domes “rēgu kantorus”.

Balvas pretendentus šogad varēja pieteikt sešās nominācijās – ziņa/reportāža, apraksts, pētniecība/analītika, intervija, labākais darbs reģionālajos medijos, kā arī jaunajā kategorijā – kultūras žurnālistika.

Kandidātus balvai varēja izvirzīt mediju vadība, žurnālisti un LŽA biedri, balvai bija iespējams pieteikt arī darbus, kuru autori nav asociācijas biedri.

Kategorijas ”Ziņa/reportāža” nominanti

Guna Gleizde, Katrīna Žukova, Jānis Bagātais, Kristīne Liepiņa, Filips Lastovskis, Danute Tomsone, Delfi, ”Domā, spried, sver” (reportāžas par pašvaldību vēlēšanām).

Jānis Zvērs, TV3, ”Humora komiteja” (ziņa par finansiālo atbalstu no rīdzinieku-nodokļu maksātāju naudas divām organizācijām – ”Jautro asprātīgo klubs” un ”Humora komiteja”).

Olga Dragiļeva, LTV, sižetu sērija par Katalonijas krīzi.

Roberts Blass, TV3, ”Madonas 2. vidusskolas Rakstiņu ”klans”” (par personāla politiku Madonas 2. vidusskolā).

Ina Strazdiņa, Latvijas Radio, ”Reportāža no karstākā pasaules punkta – Sīrijas”, stāsts par Alepo viesnīcas īpašnieku Navrasu Riga.

4 komentāri