TV3 Mini kļūst par skatītāko bērnu kanālu Latvijā

Pievienot komentāru
TV3 Mini kļūst par skatītāko bērnu kanālu Latvijā
PUBLICITĀTES FOTO

Mediju grupas ”TV3 Group” kanāls TV3 Mini pēc konsolidētajiem datiem ir kļuvis par skatītāko bērnu kanālu Latvijā martā, sasniedzot 54% jeb 83 983 skatītāju vecumu grupā no 4 līdz 11 gadiem visā Latvijā.

Kanās TV3 Mini, kas piedāvā drošu un aizraujošu saturu bērniem latviešu valodā, jau tā pirmajā darbības mēnesī konsolidēti ir kļuvis par skatītāko bērnu kanālu Latvijā martā ar 14,1% skatīšanās laika daļu, kopumā piesaistot 54% jeb 83 983 skatītāju visā Latvijā vecumā no 4 līdz 11 gadiem.

”Man ir patiess prieks, ka aicinājumam – doties piedzīvojumos ar TV3 Mini, ir atsaucies tik liels skaits pašu mazāko TV skatītāju! Šis viennozīmīgi ir viens no interesantākajiem televīzijas projektiem, ko mums ir nācies īstenot. Paldies visiem iesaistītajiem, kas ir ieguldījuši savu radošumu, sirdi un dvēseli, kā rezultātā ir tapis TV3 Mini, kurā visi varoņi ir īstas zvaigznes! Viņi ir unikāli, spilgti, iedvesmojoši, drosmīgi, smieklīgi un gatavi draudzēties un meklēt piedzīvojumus kopā,” aicina ”TV3 Group” programmu direktore Latvijā Gita Pētersone.

Kanāls TV3 Mini martā saviem skatītājiem piedāvāja 34 dažādas pārraides bērniem – animācijas, filmas un raidījumus, kas veidoti 12 dažādās pasaules valstīs. Visvairāk mazo skatītāju pie TV ekrāniem pulcēja filmas ”Viens pats mājās” pirmā, otrā un ceturtā daļa. Viens no mazo skatītāju iecienītākajiem produktiem, kas sasniedza 26 893 skatītāju vecuma grupā no 4 – 11 gadiem, ir animācijas seriāls ”Cūciņa Pepa”, kas martā ēterā ir parādīta 440 reižu un ~44 stundas. Kopā ar sirsnīgo vakara pasaciņu ”Mazais Princis”  gulēt devās teju katrs 4. kanāla skatītājs.

Kanāla TV3 Mini balss – Ainārs Ančevskis

Aktieris Ainārs Ančevskis ir piedalījies vairāku mulfilmu varoņu ieskaņošanā, kā, piemēram
”Rango”, ”Supersuns Bulta”, ”Sīkpēdis”, ”Ledus Laikmets”. Viena no aizraujošākajām pēdējā laika pieredzēm ir bijusi piedalīšanās latviešu režisores Rozes Stiebras animācijas filmas ”Saule brauca debesīs” ierunāšanā.

Ainārs Ančevskis, kanāla TV3 Mini pašreklāmas balss: ”Būt par kanāla balsi nozīmē dzīvot līdzi varoņiem, viņu priekiem un nedienām. Man pašam multfilmu ierunāšanas process ļoti patīk, jo tas ļauj man kā aktierim gan radoši izpausties, gan izdauzīties kā bērnam. Būtu interesanti no malas nofilmēt, kā tas process izskatās, kad pieaudzis vīrietis runā bērna balsī un dzīvo līdzi varoņiem ar visu ķermeņa valodu, kustībām, žestiem un sejas mīmiku!”

Vaicājot, vai Aināram ir kāda īpaši tuva animācijas filma, Ainārs atzīst, ka ”Nostaļģija pārņem ierunājot pašreklāmas multfilmai par palaidnīgajiem burundukiem Čipu un Deilu, jo tā ir multfilma, ko manā bērnībā rādīja vienu reizi nedēļā – svētdienās, kas bija liels notikums, kuru gaidījām ar lielu prieku!”

Arī Aināra Ančevska ģimenē un draugu lokā TV3 Mini ir iecienīts kanāls, kanāla tituldziesmiņu dungojot arī draugu bērni. Aināra iecienītākās animācijas filmas ir  ”Nejaukais Es” un ”Minioni”.

Aināra Ančevska ieteikums, kas noteikti jāredz TV3 Mini skatītājiem  – filma ”Emīla nedarbi”, ko TV3 Mini rādīs 13. aprīlī, plkst. 18.00!

Skaties TV3 Mini aprīlī – sirsnīgā vakara pasaciņa, lielās animācijas filmas sestdienās un pasaku filmas svētdienās

  • No 9. aprīļa TV3 Mini ēterā būs skatāma jauna vakara pasaciņa ”Lieli un mazi atklājumi”, kas stāsta par meitenīti Marieneti, kura, viesojoties pie vecvecākiem laukos, iepazīst dažādus lauku darbus, iegūst jaunus draugus un kopā ar tiem  dodas piedzīvojumos.
  • No 20. aprīļa darba dienās animācijas seriālā ”Artūrs un apaļā galda bērni ”  kopā ar karali Artūru iepazīsti ikdienu maģiskajā Kamelotas pilī, kas stāsta par trīs jaunu bruņinieku un princeses Ginevras ”Apaļā galda” brālību, kas kopīgi cīnās par taisnīgumu pasaulē.
  • No 28. aprīļa darba dienās animācijas seriālā ”Vendija” kopā ar 15 gadus jauno varoni Vendiju iepazīsi ikdienu Rožu ielejas staļļos, kuros mīt gan konkurence, gan intrigas, gan patiesa draudzība.
  • Aprīlī sestdienās plkst. 18.00 skaties lielās animācijas filmas  – dodies piedzīvojumos kopā ar čaklo ”Bitīti Maiju”, izbaudi aizkustinošo stāstu multfilmā ”Balerīna” un iepazīsties ar meža zaļās karaļvalsti multfilmā ”Apslēptās karaļvalsts sargi” un svētdienās plkst. 18.00 baudi skaistās pasaku filmas.