Tuvojas Ziemassvētku laiks… Palīdzēsim daudzbērnu ģimenei svētkus sagaidīt labākos apstākļos

25 komentāri
Tuvojas Ziemassvētku laiks… Palīdzēsim daudzbērnu ģimenei svētkus sagaidīt labākos apstākļos

Tuvojas svētku laiks – Ziemassvētki, kad ģimenes sasēžas pie viena kopīga galda, siltumā un smieklos pavada mīļus brīžus. Diemžēl ģimenei no Jēkabpils novada ar trīs bērniņiem – astoņus mēnešus, trīs gadus un četrus gadus veciem – ziemas tuvošanās izraisa ne vienu vien sirdsēstu, vēstīts Facebook Labdarības lapā.

“Ģimenes galvenais apgādnieks nesen zaudējis darbu, un, lai kaut kā nodrošinātu ģimeni, piestrādā mežā par zāģeristu palīgu, tas palīdz vismaz nosegt rēķinus. Ģimenei ir piešķirts trūcīgās ģimenes statuss. Taču, iestājoties aukstajam laikam, ģimeni satrauc ne viena vien bēda, kaut arī virs galvas ir jumts un bērniem tiek dots tik, cik vien var, diemžēl dzīvesvieta ir skumjā paskatā -, divistabu dzīvoklis nekad nav piedzīvojis pārvērtības, visi pieci ģimenes locekļi ir saspiedušies vienā istabā -, sienas un grīdas rotā izdrupuši caurumi un plaisas, siltums telpās neturas, lai cik intensīvi netiktu kurināts, sienas pelē mitruma dēļ, elektrības kontakti nedarbojas, vannasistabā ir sabrukusi grīda, un praktiski nav izmantojama – kaimiņi ver savas mājas durvis, lai vismaz varētu nomazgāties. Lai ģimene ar 3 maziem bērniem šos svētkus un turpmāko laiku sagaidītu siltumā, būtu ļoti nepieciešami dažādi materiāli, kas uzlabotu dzīvokļa vispārējo stāvokli!” īsumā tiek ieskicēta neapskaužamā situācija.

Foto

Ziedot materiālus remontdarbiem iespējams Labdarības organizācijas noliktavā Līksnas ielā 9.

Kā arī, ģimeni iespējams atbalstīt ar finansiālu atbalstu:

Rekvizīti:
Swedbank
Biedrība ”Labdarības lapa”
Reģ.nr. 40008229453
Adrese: Plūmju iela 13, Rīga, LV-1029
SWIFT kods: HABALV22
Konts LV82HABA0551039185377

Paypal: labdaribaslapa@gmail.com

Pamatojums: Remontam, ģimenei no Jēkabpils novada

TOP komentāri

 • ezis
  +7 +7 0

  ezis

  Ir jābūt īpaši apdalītam ar prātu, ja pašiem nav ko ēst, bet laiž vēl pasaulē nākamos nabagus, ubagus bez smadzenēm. Kad vairojās vai kāds tautai prasīja? Tam gan pašiem pietika prāta, bet kad nav ko ēst ne pašiem, ne bērniem, tad visi pie tā ir vainīgi. Tauta attopaties, nevairojaties, ne nespēsiet paši uzturēt!
 • Agnese
  +5 +5 0

  Agnese

  Ziniet,dzīve kādreiz notiek negaidīti pavērsieni..tu nezini kas ar tevi notiks rīt vai pec mēneša. Arī šis ģimenes situāciju mēs nezinām... tāpēc nevienam nav tiesību kādam kaut ko pārmest. Ja vari un gribi palīdzi,ja ne sēdi muti ciet un priecājies ka tev nav jādzīvo tādos briesmīgos apstākļos.
  Ne visi izauguši un dzīvo zelta čupā .
  Katrs skatās pats uz sevi ar kuru galvu vai kuru vietu domā!
 • maija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl