Tuvojas velosezona! Parūpējies par sava braucamā drošību

Komentāri
Tuvojas velosezona! Parūpējies par sava braucamā drošību
FOTO: LETA

Ņemot vērā, ka uz ielām novēroti arvien vairāk velobraucēju un tuvojas aktīvā velobraucēju sezona, policija iedzīvotājiem atgādina par velosipēdu drošību.

Lai velosipēds nebūtu viegls guvums zaglim, tam ir jābūt aprīkotam ar kvalitatīvu slēdzeni. Viedokļi par drošāko velosipēda saslēgu mēdz būt atšķirīgi, tomēr biežāk tiek uzsvērts, ka visdrošākā ir izturīga un masīva U-veida slēdzene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To ieteicams novietot pēc iespējas tuvāk zemei, ar atslēgas caurumu uz leju, lai zaglim to būtu grūtāk atmūķēt.

Liela uzmanība jāpievērš arī tam, kur savu velosipēdu pieslēdzat, nekādā gadījumā nepieslēdziet pie maziem kokiem, stabiem, stiepļu sētām vai žoga – tos zaglis var viegli nolauzt, pārkniebt vai pārzāģēt.

Tāpat policija atgādina iedzīvotājiem rūpēties par savu velosipēdu drošību arī tad, kad tas netiek lietots. Uzglabājot velosipēdu pagrabā, šķūnīti vai garāžā, ieteicams šīs telpas aizslēgt ar drošām slēdzenēm, kā arī vēlams to pieslēgt ar saslēgu, taču visdrošāk tomēr velosipēdu glabāt mājoklī.

Nav ieteicams velosipēdu glabāt uz balkona, jo tad zaglis kāroto mantu var iepriekš nolūkot un nozagt, pat neiekļūstot telpās.

Lasi vēl