Tuvinieku konflikta dēļ jau mēnesi sieviete nevar apbedīt savu līgavaini

Komentāri

Kopš pavasara Jeļena ik dienas devusies uz sava mīļotā Ginta Margas māju, kur abi kopā dzīvojuši. Oktobrī Gints, Jeļenu bildinājis un pirms Ziemassvētkiem bija plānotas kāzas. Diemžēl pirms mēneša 16. novembra naktī Gintam negaidīti apstājusies sirds.

Jeļena plānoja kremēšanas ceremoniju, jo vasarā, kad Gintam jau bija veselība problēmas, viņš esot izteicis vēlmi, ka gribētu, lai pēc nāves viņu kremē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājis jau mēnesis, bet nav bijusi iespēja to izdarīt, jo brīdī, kad Jeļena sazinājusies ar nelaiķa vienīgo, dzīvo radinieci – viņa māsu, kura jau 8 gadus dzīvo Londonā, saņēmusi kategorisku nē.

”Kremācijas faktu es nevaru pieņemt, jo mans brālis to nav minējis. Es uzskatu, ka mans brālis ir miris aizdomīgos apstākļos personas, kas nepieder pie ģimenes klātbūtnē, personas, par kuru es neko neesmu zinājusi un personas, kuru es neuzskatu par piederīgu manai ģimenei klātbūtnē,” norāda nelaiķa māsa.

Jeļena apgalvo, ka viņas līgavainim ar māsu bijis ilgstošs konflikts, tieši tāpēc, viņš nav māsu informējis par to, ka grasās precēties.

Jeļenas un Ginta iecerei precēties ir arī liecinieki, bet nelaiķa māsa, neskatoties uz to, ir iesniegusi pieprasījumu veikt pilnu pataloģiski anatomisko izmeklēšanu, ieskaitot toksikoloģisko izmeklēšanu un noskaidrot brāļa priekšlaicīgās nāves cēloni.

Lasi vēl