Komentāri

Kopš pavasara Jeļena ik dienas devusies uz sava mīļotā Ginta Margas māju, kur abi kopā dzīvojuši. Oktobrī Gints, Jeļenu bildinājis un pirms Ziemassvētkiem bija plānotas kāzas. Diemžēl pirms mēneša 16. novembra naktī Gintam negaidīti apstājusies sirds.

Jeļena plānoja kremēšanas ceremoniju, jo vasarā, kad Gintam jau bija veselība problēmas, viņš esot izteicis vēlmi, ka gribētu, lai pēc nāves viņu kremē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājis jau mēnesis, bet nav bijusi iespēja to izdarīt, jo brīdī, kad Jeļena sazinājusies ar nelaiķa vienīgo, dzīvo radinieci – viņa māsu, kura jau 8 gadus dzīvo Londonā, saņēmusi kategorisku nē.

”Kremācijas faktu es nevaru pieņemt, jo mans brālis to nav minējis. Es uzskatu, ka mans brālis ir miris aizdomīgos apstākļos personas, kas nepieder pie ģimenes klātbūtnē, personas, par kuru es neko neesmu zinājusi un personas, kuru es neuzskatu par piederīgu manai ģimenei klātbūtnē,” norāda nelaiķa māsa.

Jeļena apgalvo, ka viņas līgavainim ar māsu bijis ilgstošs konflikts, tieši tāpēc, viņš nav māsu informējis par to, ka grasās precēties.

Jeļenas un Ginta iecerei precēties ir arī liecinieki, bet nelaiķa māsa, neskatoties uz to, ir iesniegusi pieprasījumu veikt pilnu pataloģiski anatomisko izmeklēšanu, ieskaitot toksikoloģisko izmeklēšanu un noskaidrot brāļa priekšlaicīgās nāves cēloni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl