Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimnīcas

Tuvāko nedēļu laikā tiks izveidotas speciālas Covid-19 slimniekiem paredzētas slimnīcas, tomēr sākumā ir jāsaprot, vai šīm ārstniecības iestādēm ir piemērota infrastruktūra, diagnostikas iespējas un cilvēkresursi, medijiem pavēstīja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • spriidiic

  spriidiic

  Redzot , ka ierobežojumi un panikas propoganda neuzlabo situāciju , varētu darīt kā zviedri - testēt tikai tos , kuri izsauc ātros , nekādu ierobežojumu pārējiem .
 • Arnis Speiga
 • Kristīne Androne
 • Aha

  Aha

  Izmētās tagad saslimušos pa visu Latviju, beigās nekur vairs nebūs, kas strādā ar veselajiem. Slimnīcas piesakās kā uz skaistumkonkursu, piedāvājot tik un tik Covid vietas, tas nozīmē,ka VM vispār nezina neko un situāciju kontrolēt nav spējīga
 • S

  S

  Kas tur strādās?-viena grupa ir tie, kurus no sistēmas padzina, slēdzot mazās slimnīcas,kaut ambulances, lai būtu precīzi. Tagad varētu palīdzēt kaut tiem, kas nav pavisam smagi, jo speciālu medikamentu jau tāpat nav, ārstē simptomus. Otra- VM "ekspertu"masa, bet neapskaužami būtu pacienti, kas tur nokļūtu. Es tomēr ceru uz iedzīvotāju veselo saprātu, bet visvairāk uz mūsu mediķiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!