Komentāri

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka 1. janvārī, Rīgā, Maskavas ielā pie veikala Mego nezināms vīrietis nozaga pie ārdurvīm piesietu, kādas pircējas sunīti. Atrodot mīluli atklājās, ka tas smagi cietis un, iespējams, pat izvarots.Šodien pēc ilgiem pūliņiem Degpunktā komandai izdevās netiklajās darbībās vainoto vīrieti satikt.

42 gadus vecais Igors neko īpašu savā dzīvē nedara, – bez pieraksta dzīvo māsas dzīvoklī Ķengaragā Prūšu ielā un bauda dzīvi – pāri ielai veikals, tur lēts alus un citi dzērieni. Tā tās dienas paiet – vientulībā bez draugiem. Tikai pa retam atnākot kāds ciemiņš. Tieši tāpēc Igors pie veikala Mego esot savācis tur sēdošo sunīti – gribējis pieradināt un sadraudzēties.”Bija tā – es piedzēries iznācu no Mego veikala, gribēju salāpīties. Ieraudzīju sunīti, domāju iedošu desu, acis tādas labsirdīgas. Turklāt suns bija bez uzpurņa, tāpēc pateicu, ka iesim desu uzēst! Tā arī aizgājām. Neatceros, kā tikām mājās, goda vārds, bet kad atnācām puse no desas luņķa jau bija apēsta,” stāsta Igors.Mājās Igors drusku paspēlējies ar suni un nekas īpašs neesot noticis.”Goda vārds saku, garlaicīgi bija vienam, laikam sagribēju draugu. Nesaprotu, kāpēc tā sanāca, ka mani apvaino kaut kādā izvarošanā, nu kāpēc? Sanāca tā, ka viņa bēga un es viņu saķēru kaut kā, lai iznestu no vecāku istabas, es nesaprotu,” apgalvo Vīrietis.

Pēc plašākas iztaujāšanas vīrietis gan sāk atzīt, ka suni tomēr pamatīgi iekaustījis, taču tikai tāpēc, ka tas kodis.

”Viņa nežēlīgi ieķērās rokā. Spēlējos ar viņu un biju piedzēries, nu un pēc tam dun, dun, dun… Izdzirdēju, ka kaut kas it kā nokrakšķ. Es, goda vārds, negribēju līdz tam nonākt. Kam tas ir vajadzīgs? Vai tad man? Nekādas seksuālas uzmākšanās vispār nebija,” stāsta Igors.

Igors saka, ka ļoti nožēlo notikušo, viņa nožēlai kaimiņi gan netic, tāpat arī tam, ka vīrietis noliedz savu saistību ar suņa seksuālu izmantošanu. Sievietes pirmās atradušas trepēs pamesto sunīti un skats patiešām bijis drausmīgs.

”Es jau gāju uz darbu un viņa norāpoja lejā zem radiatora. Es padomāju, ka vismaz būs siltumā un aizgāju uz darbu – es diennakti strādāju. Man piezvanīja vīrs pus divpadsmitos naktī un pateica, ka te ir policija un ir atradušies saimnieki un suns aizvests uz klīniku. Es pati pa telefonu runāju ar saimnieci, viņa teica, ka pati pat neiedomātos paskatīties zem astes – viņa uz ķepām nestāvēja. Te Šķecinā vetrinārārste apskatīja dzimumorgānus un pateica, ka tur viss ir saplosīts,” stāsta kaimiņiene.

Kaimiņi ir šokēti kāpēc aizdomās turamais nav apcietināts. Viņiem tagad bail laist bērnus vienus pašus ārā no mājas, tāpēc visi kā viens šeit ar nepacietību gaida tiesu un cer, ka Igora vaina tiks pierādīta un viņš saņems reālu cietumsodu.

TV3 raidījums Bez Tabu devās noskaidrot, cik tālu virzījusies izmeklēšana un kādu sodu saņems vīrietis, ja apstiprināsiet dzīvnieka seksuālā izmantošana.

Vairāk skaties pievienotajā video!

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl