Turpmākās dienas – kārtīga ziema ar sniegu, puteni un brāzmainu vēju

Komentāri
Turpmākās dienas – kārtīga ziema ar sniegu, puteni un brāzmainu vēju
FOTO: LETA

Pagājušos divos gados novembra sākumā tika sasniegti gaisa temperatūra rekordi +12,+14 grādi. Šā gada novembra sākums iezīmējas ar sniega rekordiem, īpaši Rīgas apkārtnē, kur sniega kupenu biezums sasniedz 20 cm.

Šoreiz Rīgas jūras līča dienvidu daļa saņēma lielāko sniega trieciendevu; citviet Latvijā sniega kārtiņa ir tikai daži centimetri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sestdien, 5. novembrī, Latgalē un Vidzemē – skaista ziemas diena; ar sauli, sniega kupenām un nelieliem mīnusiem.

Tikmēr Kurzemē un valsts vidienē – vairāk mākoņu, stiprāks A vējš, bet pamatā bez nokrišņiem. Gaisa temperatūra būs no 0-2,-3 grādiem valsts austrumu daļā, līdz +2,+3 grādiem rietumos.

Ceļi gan naktī, gan dienā būs slideni!

Turpmākās dienas – kārtīga ziema ar sniegiem, puteni un brāzmainu A vēju. Visvairāk snigs un putinās svētdien; nākamajās nedēļas sākumā – neliels sniegs. Bet kupenas nekusīs, jo naktī  valsts lielākajā daļā būs mīnusi, dienā temperatūra svārstīsies no -3,-4 grādiem valsts austrumos līdz +2,+3 grādiem rietumos.

Laika ziņas

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl