Komentāri

Šodien Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezerā atklāta jau 11. LNT labdarības akcija ‘’Labestības diena’’. Šī diena ir nozīmīga arī daudziem bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, jo tieši šodien piepildījies ilgi lolotais sapnis par rotaļu laukumu bērniem ar garīgās veselības un kustības traucējumiem.

Ja līdz šim bērniem ar veselības traucējumiem bija iespēja pa logu noskatīties, kā citi bērni rotaļājas, tad tagad, pateicoties ziedotājiem, viņiem ir iespēja piedalīties spēļu laukuma piedzīvojumā un izbaudīt atrakcijas pašiem.

 

Liene Dambiņa

Liene Dambiņa
Bērnu slimnīcas fonda vadītāja

Par katru elementu spēļu laukumā ir daudz domāts, kopā ar speciālistiem un bērnu vecākiem, lai šis laukums patiešām būtu ērts ļoti dažādiem bērniem ar ļoti dažādām veselības problēmām. Es domāju, ka par šādu spēļu laukumu var sapņot ikviens bērns. Mums patiešām ir ļoti liels prieks par šo sen loloto sapni, kas šodien ir piepildījies.

 

 

Foto

Šogad ”Labestības dienai” ir četri vēstneši –  10 gadus vecais Emanuels, kura lielākais sapnis ir staigāt, 10 gadus vecais Mihails, kuram ir ļoti smaga alerģija un tās ārstniecībai nepieciešams speciāli medikamenti, 8 gadus vecā Katrīna, kurai ir cukura diabēts, kā arī 2 gadus vecā Marta, kurai ir smaga ģenētiska slimība un nepieciešama medicīniska aparatūra dzīvības funkciju uzturēšanai.

”Labestības dienas” vadītājs, aktieris Kristaps Rasims aicina iedzīvotājus sadoties rokās un palīdzēt šiem bērniem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar izdarīt to, kas veseliem cilvēkiem liekas pašsaprotami.

 

Kristaps Rasims
”Labestības dienas” pasākuma vadītājs

Mēs turpināsim vairot labo, mēs turpināsim palīdzēt mazajiem, jo tas 10 gadus ir sanācis un mēs noteikti darīsim to vēl un vēl, un kaut vai mazliet, bet padarīsim šo skaisto pasauli vēl labāku. Labākais, ka sākot ar šo dienu mēs varam sākt zvanīt uz 90006486 un ziedot. Tiekamies 28. maijā LNT tiešraidē.

 

 

Kopā ar Emanuelu, Mihailu, Martu un Katrīnu palīdzību gaida vēl 15 bērni, kuru ārstniecība un rehabilitācija nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ikviens var palīdzēt piepildīt bērnu sapni – kļūt veseliem!

Lasi vēl