Turpinās neskaidrība ap lielākajām Latvijas slimnīcām

Komentāri

Turpinās neskaidrība ap lielākajām Latvijas slimnīcām – Veselības ministrija izsludinājusi konkursu uz Austrumu, Stradiņu, Traumatoloģijas un Psihiatrijas slimnīcu valdēm. Konkurss uz valdes locekļu amatiem izsludināts piektdien, ministrijas mājaslapā darba piedāvājumu sadaļā. Desmit dienu laikā, līdz nākamajai pirmdienai, interesenti drīkst iesūtīt savu CV un redzējumu par attiecīgās slimnīcas turpmāko attīstību.

Šāds konkurss nāk savādā laikā – vien nepilnu mēnesi pēc tam, kad visās četrās slimnīcās nomainīti valdes locekļi. Piemēram, Stradiņu slimnīcā Normundu Štālu jaunā valsts sekretāre amatā iecēla vien februāra beigās ar pamatojumu, ka viņam jāuzrauga būvniecības process. Taču tagad arī viņa kandidatūra vēl tikai tiks vērtēta. Ministrijai tas neliekas ačgārni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šie normatīvie akti ir pavisam jauni, stājušies spēkā rudenī. Tā kā visās četrās slimnīcās situācija esot bijusi raksturojama kā ārkārtas, bez konkursa tika iecelti gandrīz vai pagaidu valdes locekļi, kuru izvērtēšana notiks tikai tagad. Ja konkursā atradīšoties labāki pretendenti, tad vēl tikai pagājušajā mēnesī amatus ieguvušie tos atkal zaudēs.

Uz tā saucamajiem ”vecajiem” valdes locekļiem, piemēram, Andu Čakšu Stradiņos, šis konkurss neattieksies.

Lasi vēl