1 komentārs

Jau ziņots, ka Drošības policija (DP) veikusi kratīšanu firmā, kas piedāvāja iespēju ceļot uz Krievijas okupēto Krimu. Tas pamatīgi pārsteidzis Latvijas tūrisma firmas.

Tūrisma aģentu asociācija pat nosūtījusi vēstuli Ārlietu ministrijai ar lūgumu skaidrot situāciju, kā tad pakalpojumu sniedzējiem būtu jārīkojas.

19.jūnijā DP darbinieki ieradās SIA MKBC Tour birojā, lai par lielu pārsteigumu tur strādājošajiem, veiktu kratīšanu.

Zināms, ka neilgi pirms tam kāds Drošības policijas darbinieks izlicies par tūristu un pasūtījis ceļojumu 10 personu lielai grupai uz Krimu. Tiklīdz firma sākusi kārtot dokumentus, sekojusi kratīšana.

Tagad firma šo pakalpojumu – ceļojumus uz Krimu un Sevastopoli vairs nepiedāvā, taču klientu interese par šiem galamērķiem aizvien ir liela.

DP rosība radījusi problēmas ne tikai šai firmai, bet vēl vairākiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar aviobiļešu piegādāšanu tūrisma firmām. Par to satraukusies Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociāciju, kas nosūtījusi oficiālu vēstuli Ārlietu ministrijai, lūdzot izskaidrot situāciju. 

Tūrisma asociācijā skaidro, ka katru gadu uz Krimu dodas simtiem ceļotāju, galvenokārt tāpēc, ka ar šo vietu viņus saista nostalģiskas atmiņas, jo padomju laikā Krima bija ļoti populārs kūrorts, uz kuru strādnieki no visas padomijas regulāri saņēma ceļazīmes un varēja atpūsties.

Tāpat daudziem Latvijas iedzīvotājiem vēl aizvien tur dzīvo radinieki. Situācija gan ir dīvaina – lai gan tirgot ceļojumus uz Krimu ir liegts, ikviens šādu ceļojumu no Latvijas var saplānot un īstenot pats, tas nav sodāms, vienīgi problēmas var rasties, mēģinot no Krimas atgriezties Ukrainā, jo Krievijas zīmogs pasē ukraiņu robežsargiem var radīt daudzus jautājumus un aizdomas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl