1 komentārs

Pagājušo svētdien no veco ļaužu pansionāta Raudas ciematā Tukuma pievārtē izgājusi 80 gadus vecā Elga Plikšķe. Sieviete devusies nezināmā virzienā. Pagājušas jau četras dienas, bet viņa par sevi nav devusi nekādu vēsti.

80 gadus vecās Elgas Plikšķes tuvinieki pēdējās četras dienas Raudas ciemata apkārtnē kopā ar policistiem un zemessargiem līdz spēka izsīkumam pārmeklējuši katru zemes pleķīti. Netālu no pansionāta atrasta viena no kundzes kurpēm, bet viņa pati ir kā izgaisusi. Tuvinieki ir izmisumā un vairs nezina, kur meklēt. Radiem ir aizdomas, ka notikušais ir bēgšana no pansionāta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, ka Elgas kundze pazudusi uzreiz pēc dievkalpojuma, apstiprina arī pansionāta iemītnieki. Vecīši norāda, ka sieviete pēdējā laikā bijusi nomākta pēc drauga aiziešanas viņsaulē.

Neņemot vērā cienījamo vecumu, Elgas kundze spējusi saglabāt veselo saprātu, un tuviniekiem atliek vien cerēt, ka sirmā kundze ir drošās rokās.

Ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo Elgu Plikšķi, ziņojiet Dzintrai pa tālr.: 28691863, Degpunktā komandai pa karsto tālruni 22000112 vai arī policistiem pa tālruni 110.

TOP komentāri

  • Elīna
    0 0 0

    Elīna

    ļoti ceru, ka tantiņa atradīsies sveika un vesela! Nabaga cilvēciņš,- vecumdienās jāklīst kaut kur pa mežiem un būdiņām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl