Tu vari palīdzēt! Simtiem pamestu ķepaiņu nepieciešama palīdzība

2 komentāri
Tu vari palīdzēt! Simtiem pamestu ķepaiņu nepieciešama palīdzība

2016. gadā patversmē ”Labās mājas” kopumā tika uzņemti 340 kaķi un 288 suņi, par kuriem ik dienas patversme rūpējas, baro, lolo, ved pastaigās un ārstē. Diemžēl ne vienmēr pietiek līdzekļu, piemēram, lai iegādātos barību dzīvniekiem vai smiltis kaķiem, tāpēc patversme ”Labās mājas” lūdz cilvēku atbalstu.

Astrīda Kalniņa
patversmes ”Labās mājas” vadītāja

Ja līdzcilvēki atbalstīs mūsu četrkājainos draugus, mēs spēsim nodrošināt viņiem atbilstošas maltītes un dzīves apstākļus līdz tam brīdim, kamēr viņi ir atraduši savus jaunos saimniekus.

Palīdzēt dzīvniekiem aicina arī LNT raidījuma ”900 sekundes” moderators Mārtiņš Daugulis, kurš savulaik pats adoptējis suņa puiku vārdā Dobijs.

Mārtiņš Daugulis
LNT raidījuma ”900 sekundes” moderators

Patversmes dara milzīgu darbu – gan dzīvnieku, gan sabiedrības labā! Šis darbs pamatā balstās entuziasmā, un, ieraugot kaut vai viena mēneša patversmes elektrības rēķinu – saproti izdevumu mērogu, kas ir līdzās šim darbam… Un katrs atbalsts ir no svara! Tāpēc man palīdzēt tiem, kas kalpo citiem, ir goda lieta! Šoreiz aicinu ziedot dzīvnieku barībai Latvijas patversmēs!

TOP komentāri

 • Tīna
  0 0 0

  Tīna

  Pilnīgi piekrītu Ievai. Tāpēc jau tieši omītes tik daudzas iebilst: kā tad cirks bez dzīvniekiem! Bērniem atņem izklaidi! bet tieši cirks ir viena no vietām, kur bērni gūst nepareizu priekšstatu par dzīvniekiem un to vēlmēm. Attieksmē pret dzīvniekiem arī mājās sabiedrība parāda, cik mūsu cilvēki ir izglītoti vai tumsonīgi. Diemžēl, vairumā otrais variants.
 • ieva
  0 0 0

  ieva

  Labdien! Dzivoju laukos un kaut seit cilveki ir atbildigaki par dzivniekiem,tomer ir tadi,kas papriecajas un izmet,ari netiek kastreti,sterilizeti,kautgan tas nav dargi.Un liela dala vecaku nemaca berniem,ka dzivnieks ir atbildiba uz muzu,ta nav rotallieta un ta si bezatbildiba pariet no paaudzes paaudze. Es vienmer noziedoju kadu euro sim patversmem ka teikt 10 dalu. Bet kamer berniem vecaki dzivo radibu nems ka rotallietu,nekas nemainisies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl