Truksnis slimnīcā; KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes iznes melnu koferi un aploksnes

Pievienot komentāru
Truksnis slimnīcā; KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes iznes melnu koferi un aploksnes
LETA

Skandāls Jūrmalas domē. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki šodien veikuši kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.

Jūrmalas domē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki ieradās pirms pusdienlaika, un, pēc neilga brīža informācija izpalatījās masu mediju vidū.

Pats birojs, kā šādos gadījumos ierasts komentārus sniegt atteicās. Lūk KNAB pārstāves Lauras Dūšas rakstiski sniegtais komentārs LNT ziņām.

Lai piekļūtu darbinieku kabinetiem nepieciešama elektroniskā caurlaide. Tādēļ žurnālisti tālāk par domes foajē tikt nevarēja.

Pēc vairaku stundu darba trīs KNAB pārstāvji Trukšņa kabinetu un Jūrmalas domes ēku pameta rokās nesot melnu koferi un vairākas lielizmēra aploksnes.

Iekāpjot turpat stāvvietā atstātajā mikroautobusā operatīvie darbinieki Jūrmalu pameta.

Iespējams, ka līdz ar viņiem vajadzēja doties arī domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim, taču drīz pēc kratīšanas uzsākšanas, viņam palicis slikti un ātrā palīdzība Truksni nogādājusi slimnīcā.

Pati Jūrmalas dome, tās sabiedrisko attiecību daļā, šajā situācijā  klusē. Gan par to, kas KNAB varētu intersēt un kādi dokumenti paņemti.

Gatis Truksnis vēlēšanās startēja no Zaļo Un Zemnieku savienības saraksta. Premjers, kurš arī pārstāv ZZS par notikušo bija nerunīgs.

Foto

 

Video

Lasi vēl