Truksnis nebūs Jūrmalas mērs, apstiprina Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs

1 komentārs

Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš TV3 Ziņām apstiprināja, ka Truksnis nebūs mēra kandidāts.

Pēc Lediņa teiktā, mēra amatam tiks virzīta Rita Sproģe, kura jau vairākus mēnešus vadīja domi. Priekšvēlēšanu laikā Truksnis bija ZZS kandidāts Nr. 1, un Jūrmalā bija izvērsta pamatīga reklāmas kampaņa tieši ar Trukšņa tēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Lediņš paziņoja, ka Truksnim šobrīd nav pārāk labi ar veselību un ka viņš pats tam ir piekritis.

Jānis Lediņš
Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs

Šobrīd nu nav tik labi ar to veselību. Neesmu tiesīgs informāciju izpaust. Viņš pats tam ir piekritis.

TOP komentāri

  • M.Maija
    0 0 0

    M.Maija

    Nu nekad vairs nebalsošu par ZZS. Balsoju par konkrēti Truksni un svītroju Sproģi. Tagad partija visus "uzmet" un dara pa savam. Stratēģisks melīgs un nekrietns gājiens. Pilnībā zaudēja jebkādu cieņu šī partija. Esmu vīlusies. Ja negribēja virzīt Truksni, tad nevajadzēja likt sarakstā un nav te sakars ar veselību. Gribējām kā labāk un sanāca kā vienmēr.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl