Truksnis nebūs Jūrmalas mērs, apstiprina Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs

1 komentārs

Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš TV3 Ziņām apstiprināja, ka Truksnis nebūs mēra kandidāts.

Pēc Lediņa teiktā, mēra amatam tiks virzīta Rita Sproģe, kura jau vairākus mēnešus vadīja domi. Priekšvēlēšanu laikā Truksnis bija ZZS kandidāts Nr. 1, un Jūrmalā bija izvērsta pamatīga reklāmas kampaņa tieši ar Trukšņa tēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Lediņš paziņoja, ka Truksnim šobrīd nav pārāk labi ar veselību un ka viņš pats tam ir piekritis.

Jānis Lediņš
Latvijas Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs

Šobrīd nu nav tik labi ar to veselību. Neesmu tiesīgs informāciju izpaust. Viņš pats tam ir piekritis.

TOP komentāri

  • M.Maija
    0 0 0

    M.Maija

    Nu nekad vairs nebalsošu par ZZS. Balsoju par konkrēti Truksni un svītroju Sproģi. Tagad partija visus "uzmet" un dara pa savam. Stratēģisks melīgs un nekrietns gājiens. Pilnībā zaudēja jebkādu cieņu šī partija. Esmu vīlusies. Ja negribēja virzīt Truksni, tad nevajadzēja likt sarakstā un nav te sakars ar veselību. Gribējām kā labāk un sanāca kā vienmēr.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl