Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru

Komentāri
Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru
Ieva Makare / LETA

Šodien notika pirmā jaunā sasaukuma sēde Jūrmalas domē. Par Jūrmalas mēru atkal ir ievēlēts Gatis Truksnis (ZZS), vēsta TV3 Ziņas.

No piecpadsmit deputātiem Truksni atbalstīja deviņi, bet viņa konkurenti Jūrmalas domes deputāti Dagmāru Beitneri Le Gallu seši. Truksnis pateicās par uzticību un pauda gatavību strādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partijas nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā ir trīs aizdomās turētie un divas personas, pret kurām sākts kriminālprocess. Publiski zināms, ka šo personu vidū ir Truksnis un viņam piemērots aizdomās turētā statuss.

Līdz ar to Truksnis 13. oktobrī domes ārkārtas sēdē tika atcelts no amata, taču vēlāk viņš amatā atgriezās. Janvārī gan viņš pats atkāpās no Jūrmalas mēra amata.

Pēc velēšanām gan izskanēja, ka Truksnis veselības apstākļu dēļ neuzņemsies mēra amatu, tomēr šodien viņš tika ievēlēts un labprāt uzņēmās domes vadību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl