Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru

Komentāri
Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru
Ieva Makare / LETA

Šodien notika pirmā jaunā sasaukuma sēde Jūrmalas domē. Par Jūrmalas mēru atkal ir ievēlēts Gatis Truksnis (ZZS), vēsta TV3 Ziņas.

No piecpadsmit deputātiem Truksni atbalstīja deviņi, bet viņa konkurenti Jūrmalas domes deputāti Dagmāru Beitneri Le Gallu seši. Truksnis pateicās par uzticību un pauda gatavību strādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partijas nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā ir trīs aizdomās turētie un divas personas, pret kurām sākts kriminālprocess. Publiski zināms, ka šo personu vidū ir Truksnis un viņam piemērots aizdomās turētā statuss.

Līdz ar to Truksnis 13. oktobrī domes ārkārtas sēdē tika atcelts no amata, taču vēlāk viņš amatā atgriezās. Janvārī gan viņš pats atkāpās no Jūrmalas mēra amata.

Pēc velēšanām gan izskanēja, ka Truksnis veselības apstākļu dēļ neuzņemsies mēra amatu, tomēr šodien viņš tika ievēlēts un labprāt uzņēmās domes vadību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl