Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru

Komentāri
Truksnis atkal ievēlēts par Jūrmalas mēru
Ieva Makare / LETA

Šodien notika pirmā jaunā sasaukuma sēde Jūrmalas domē. Par Jūrmalas mēru atkal ir ievēlēts Gatis Truksnis (ZZS), vēsta TV3 Ziņas.

No piecpadsmit deputātiem Truksni atbalstīja deviņi, bet viņa konkurenti Jūrmalas domes deputāti Dagmāru Beitneri Le Gallu seši. Truksnis pateicās par uzticību un pauda gatavību strādāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētajā krimināllietā par iespējamu partijas nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā ir trīs aizdomās turētie un divas personas, pret kurām sākts kriminālprocess. Publiski zināms, ka šo personu vidū ir Truksnis un viņam piemērots aizdomās turētā statuss.

Līdz ar to Truksnis 13. oktobrī domes ārkārtas sēdē tika atcelts no amata, taču vēlāk viņš amatā atgriezās. Janvārī gan viņš pats atkāpās no Jūrmalas mēra amata.

Pēc velēšanām gan izskanēja, ka Truksnis veselības apstākļu dēļ neuzņemsies mēra amatu, tomēr šodien viņš tika ievēlēts un labprāt uzņēmās domes vadību.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl