Truksnis atbrīvots no Jūrmalas mēra amata

Komentāri
Truksnis atbrīvots no Jūrmalas mēra amata

Jūrmalas dome šodien skatīja jautājumu par domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa atbrīvošanu no amata. Jūrmalas domes deputāti ar astoņām balsīm nobalsoja par Trukšņa atstādināšanu. Šo jautājumu skatīja pēc deputātu ierosinājuma. Ārkārtas domes sēdes sasaukšanu ierosināja priekšsēdētāja vietniece Rita Sproģe.

Iepriekš jau ziņojām, ka Zaļo un zemnieku savienība atbalsta Trukšņa saglabāšanu amatā, bet ārkārtas sēde ir sasaukta, lai dotu priekšsēdētājam iespēju paskaidrot, kas ir noticis, un nebūtu jābalstās uz baumām.
Tikmēr Jūrmalas pašvaldības deputāti, kuri nepārstāv ZZS, vāca parakstus, lai iekļautu Jūrmalas domes sēdes darba kārtībā jautājumu par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata.

Pagājušajā otrdienā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veica skandalozas aizturēšanas, tajā skaitā ZZS pārstāvi, Jūrmalas mēru Gati Truksni. Pēc pusotras diennakts Truksnis tika atbrīvots, taču viņam piemērots aizdomās turamā statuss. Un uzreiz Jūrmalas mērs devās atvaļinājumā, kas beidzas tieši šodien.
Tikmēr minētās pašvaldības deputāti vāc parakstus, lai iekļautu Jūrmalas domes sēdes darba kārtībā jautājumu par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata.

Foto

Foto no Trukšņa aizturēšanas dienas

Plašāk par Jūrmalas domi TV3 ziņās plkst.19:00!

Lasi vēl