Trukšņa nevirzīšanu Jūrmalas mēra amatam skaidro ar viņa veselības problēmām

Komentāri

Zaļo un zemnieku savienība pieņēmusi lēmumu nevirzīt Jūrmalas domes vadītāja amatam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja redzeslokā nonākušo un ar pirmo numuru startējušo Gati Truksni.

Saraksta līdera nevirzīšana tiek skaidrota ar Trukšņa veselības problēmām. Uz mēra posteni ZZS virzīs pašreizējo domes vadītāju Ritu Sproģi. Šodien ir uzsāktas sarunas par iespējamo koalīciju Jūrmalas domē. Ar partiju savienību “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunā konservatīvā partija” sadarbība neesot iespējama. Tāpēc ZZS aicinās pie sarunu galda “Saskaņu” un Nacionālo apvienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek prognozēts, ka cīņa par varu Jūrmalas domē būs spraiga. Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka Zaļo un zemnieku savienības saraksts kūrortpilsētā ieguvis sešas deputātu vietas, četras – “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunās konservatīvās partija apvienotais saraksts, trīs – “Saskaņa” un divas – VL-TB/LNNK.

Video: LNT Ziņu sižets

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl