Trukšņa nevirzīšanu Jūrmalas mēra amatam skaidro ar viņa veselības problēmām

Komentāri

Zaļo un zemnieku savienība pieņēmusi lēmumu nevirzīt Jūrmalas domes vadītāja amatam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja redzeslokā nonākušo un ar pirmo numuru startējušo Gati Truksni.

Saraksta līdera nevirzīšana tiek skaidrota ar Trukšņa veselības problēmām. Uz mēra posteni ZZS virzīs pašreizējo domes vadītāju Ritu Sproģi. Šodien ir uzsāktas sarunas par iespējamo koalīciju Jūrmalas domē. Ar partiju savienību “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunā konservatīvā partija” sadarbība neesot iespējama. Tāpēc ZZS aicinās pie sarunu galda “Saskaņu” un Nacionālo apvienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek prognozēts, ka cīņa par varu Jūrmalas domē būs spraiga. Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka Zaļo un zemnieku savienības saraksts kūrortpilsētā ieguvis sešas deputātu vietas, četras – “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunās konservatīvās partija apvienotais saraksts, trīs – “Saskaņa” un divas – VL-TB/LNNK.

Video: LNT Ziņu sižets

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl