Trukšņa nevirzīšanu Jūrmalas mēra amatam skaidro ar viņa veselības problēmām

Komentāri

Zaļo un zemnieku savienība pieņēmusi lēmumu nevirzīt Jūrmalas domes vadītāja amatam Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja redzeslokā nonākušo un ar pirmo numuru startējušo Gati Truksni.

Saraksta līdera nevirzīšana tiek skaidrota ar Trukšņa veselības problēmām. Uz mēra posteni ZZS virzīs pašreizējo domes vadītāju Ritu Sproģi. Šodien ir uzsāktas sarunas par iespējamo koalīciju Jūrmalas domē. Ar partiju savienību “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunā konservatīvā partija” sadarbība neesot iespējama. Tāpēc ZZS aicinās pie sarunu galda “Saskaņu” un Nacionālo apvienību.

Tiek prognozēts, ka cīņa par varu Jūrmalas domē būs spraiga. Provizoriskie vēlēšanu rezultāti liecina, ka Zaļo un zemnieku savienības saraksts kūrortpilsētā ieguvis sešas deputātu vietas, četras – “Tev, Jūrmalai!” un “Jaunās konservatīvās partija apvienotais saraksts, trīs – “Saskaņa” un divas – VL-TB/LNNK.

Video: LNT Ziņu sižets

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl