Trukšņa lieta: aizturētais Krūmiņš ziedojis ZZS

Komentāri

Lietā, kur figurē Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un miljonārs Jūlijs Krūmiņš, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs kopumā aizturējis četras personas.

KNAB šodien informēja, ka kriminālprocess sākts par politisko partiju un apvienību, iespējamu, nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturēto vārdus korupcijas apkarotāji neatklāj, bet zināms, ka, par iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem, vakar aizturēti Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Kas ir pārējās divas aizturētās personas, pašlaik nav zināms. Trukšņa advokāts Jānis Rozenbergs šodien LNT Ziņām sacīja, ka viņa klients joprojām atrodas slimnīcā, kur nogādāts vakar. No KNAB līdz šim nav saņemta informācija, ka birojs vēlētos lūgt tiesu Jūrmalas mēram piemērot apcietinājumu.

Savukārt Krūmiņš joprojām ir aizturēts, bet arī viņa advokātam nav informācijas par to, vai KNAB varētu prasīt miljonāram piemērot apcietinājumu.

Procedūra paredz, ka izmeklēšanas iestāde drīkst personas aizturēt divas diennaktis, bet lai aizdomās turamo apcietinātu, ir nepieciešama tiesas piekrišana.

Publiskie dati liecina, ka KNAB aizturētais Krūmiņš pirms diviem gadiem ziedojis 15 000 eiro Zaļo un zemnieku savienībai, kuras pārstāvi Jūrmalas mēru Gati Truksni vakar arī aizturēja KNAB. Tādu pašu summu ”zaļajiem zemniekiem” ziedojusi arī Krūmiņa meita Maija Čerņavska.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl