Trukšņa lieta: aizturētais Krūmiņš ziedojis ZZS

Komentāri

Lietā, kur figurē Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un miljonārs Jūlijs Krūmiņš, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs kopumā aizturējis četras personas.

KNAB šodien informēja, ka kriminālprocess sākts par politisko partiju un apvienību, iespējamu, nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturēto vārdus korupcijas apkarotāji neatklāj, bet zināms, ka, par iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem, vakar aizturēti Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Kas ir pārējās divas aizturētās personas, pašlaik nav zināms. Trukšņa advokāts Jānis Rozenbergs šodien LNT Ziņām sacīja, ka viņa klients joprojām atrodas slimnīcā, kur nogādāts vakar. No KNAB līdz šim nav saņemta informācija, ka birojs vēlētos lūgt tiesu Jūrmalas mēram piemērot apcietinājumu.

Savukārt Krūmiņš joprojām ir aizturēts, bet arī viņa advokātam nav informācijas par to, vai KNAB varētu prasīt miljonāram piemērot apcietinājumu.

Procedūra paredz, ka izmeklēšanas iestāde drīkst personas aizturēt divas diennaktis, bet lai aizdomās turamo apcietinātu, ir nepieciešama tiesas piekrišana.

Publiskie dati liecina, ka KNAB aizturētais Krūmiņš pirms diviem gadiem ziedojis 15 000 eiro Zaļo un zemnieku savienībai, kuras pārstāvi Jūrmalas mēru Gati Truksni vakar arī aizturēja KNAB. Tādu pašu summu ”zaļajiem zemniekiem” ziedojusi arī Krūmiņa meita Maija Čerņavska.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl