Trukšņa lieta: aizturētais Krūmiņš ziedojis ZZS

Komentāri

Lietā, kur figurē Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un miljonārs Jūlijs Krūmiņš, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs kopumā aizturējis četras personas.

KNAB šodien informēja, ka kriminālprocess sākts par politisko partiju un apvienību, iespējamu, nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturēto vārdus korupcijas apkarotāji neatklāj, bet zināms, ka, par iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem, vakar aizturēti Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Kas ir pārējās divas aizturētās personas, pašlaik nav zināms. Trukšņa advokāts Jānis Rozenbergs šodien LNT Ziņām sacīja, ka viņa klients joprojām atrodas slimnīcā, kur nogādāts vakar. No KNAB līdz šim nav saņemta informācija, ka birojs vēlētos lūgt tiesu Jūrmalas mēram piemērot apcietinājumu.

Savukārt Krūmiņš joprojām ir aizturēts, bet arī viņa advokātam nav informācijas par to, vai KNAB varētu prasīt miljonāram piemērot apcietinājumu.

Procedūra paredz, ka izmeklēšanas iestāde drīkst personas aizturēt divas diennaktis, bet lai aizdomās turamo apcietinātu, ir nepieciešama tiesas piekrišana.

Publiskie dati liecina, ka KNAB aizturētais Krūmiņš pirms diviem gadiem ziedojis 15 000 eiro Zaļo un zemnieku savienībai, kuras pārstāvi Jūrmalas mēru Gati Truksni vakar arī aizturēja KNAB. Tādu pašu summu ”zaļajiem zemniekiem” ziedojusi arī Krūmiņa meita Maija Čerņavska.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl