Trukšņa atkārtota ievēlēšana amatā ir spļāviens sejā sabiedrībai, uzskata Jūrmalas domes deputāts

2 komentāri

Gatis Truksnis, kuram piemērots aizdomās turamā statuss korupcijas apkarotāju sāktā kriminālprocesā, atkal atgriezies Jūrmalas mēra krēslā. Tas noticis, jo Saskaņas deputātei esot atmodusies sirdsapziņa.

Pirms nepilna mēneša neuzticību Gatim Truksnim Jūrmalas mēra krēslā pauda astoņi domes deputāti. Neskatoties uz to, šodien Trukšņa frakcijas biedri atkal virzīja viņa kandidatūru mēra amatam. Viņš bija vienīgais kandidāts, jo Vienotības deputātei Ivetai Blauai atbalstu savai kandidatūrai nebija izdevies nodrošināt.

Arnis Ābeltītis, Jūrmalas domes deputāts, Tev, Jūrmalai

Manā skatījumā, tas ir tāds spļāviens sejā sabiedrībā un klajš cinisms, manā skatījumā, es personīgi nevarēšu piedalīties šajā balsojumā un aicināšu deputātus, kuri uzskata tāpat, atstāt zāli.

Domes sēžu zāli nepameta tikai Zaļo un zemnieku (ZZS) savienības deputāti un Saskaņas deputāte Karina Siņkēviča, kura pirms trīs nedēļām Truksnim pauda neuzticību. Taču šodien, pateicoties tieši viņas viedokļa maiņai, Truksnis mēra krēslā sēdās atkal.

Siņkēviča skaidroja, ka iepriekš balsojusi pretēji sirdsapziņai, bet saskaņā ar partijas gribu, kuru tagad pamet, lai strādātu kā neatkarīgā deputāte.

Pats Truksnis noliedza, ka viņam būtu nācies pierunāt Saskaņas deputāti sevi atbalstīt. Šoreiz gan Gata Trukšņa vadītā koalīcija Jūrmalā gan vairs nebūs tik plaša, un tas neizslēdz jaunas varas maiņas kūrortpilsētā.

Pie Jūrmalas domes vadības maiņas strādāt sola arī Vienotības deputāte Blaua.

Truksnim aizdomās turamā statuss piemērots kriminālprocesā par partiju iespējamu nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā. Šajā lietā aizdomās turamā statuss piemērots arī uzņēmējam Jūlijam Krūmiņam.

Truksnis iepriekš nenoliedza, ka laikā, kamēr veicis remontu savā īrētajā dzīvesvietā, kādu brīdi dzīvojis Krūmiņa ekskluzīvā Turaidas kvartāla apartamentos.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Varai ir svarigs gan tas krēsls, gan tas cilvēks tajā krēslā, citādi lietas uz priekšu neiet.
  • vera

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl