Komentāri
Trīs stāvi, skats uz kanālu un lifts – atklāj Nacionālā teātra jauno piebūvi
Foto: Danuta Juste

Šodien, 19. oktobrī, atklāja Nacionālā teātra ēkas jauno piebūvi.

Lai nodrošinātu teātra vēsturiskajai ēkai arī vides pieejamību, izbūvēja jaunu trīs stāvu piebūvi ar skatu uz kanālu un liftu, kas dos iespēju LMT Jaunās zāles izrādes apmeklēt arī tiem cilvēkiem, kuriem ir grūtības pa kāpnēm uzkāpt uz trešo stāvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovasar par godu valsts simtgadei tika atjaunota Latvijas Nacionālā teātra ēkas vēsturiskā fasāde un uz tās tika uzstādīts dekoratīvais apgaismojums.

Pēc atklāšanas pasākuma uz pirmo sanāksmi sanāca arī komisija, kuras uzdevums ir izvērtēt simtgades vides objektus, ko iecerēts izvietot alejā pie Latvijas Nacionālā teātra.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl