Komentāri
Trīs skaisti kaķi “terorizē” visu māju – tiek meklēti jauni saimnieki!
Foto avots: Facebook

“Esmu nonākusi neapskaužamā situācijā, skaisti sakopti, izārstēti un sakārtoti kaķi, tikuši uz pekām, terorizē man visu māju!” vēsta kādas kaķu mīles Monikas ieraksts sociālajā tīklā Facebook. Tagad varen žiperīgajiem kaķiem tiek meklētas jaunas mājas.

Lai nerastos pārpratumi – kaķi nav nekādi ļaundari, – visi trīs kopā kļūst varen aktīvi, taču pa vienam ir īsti mieramikas. Mājas tiek meklētas baltai kaķenītei Aurēlijai, rudajai Rudītei, kā arī krāsainajam Vito.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Taču tagad situācija Monikas mājās ir dramatiska: “Rudīte nelaiž citus nokārtoties, vaktē pie WC kastēm. Rezultātā man ir piečurāti stūri mājās. Vito ar Rudi – kā satiekas, tā plūcas! Vito arī neiet bieži uz kasti, bet meklē stūri, kur viņu neviens neaiztiek… pirms tam viņš tā nedarīja. Arī Aurēlija nejūtas labi kaķu barā, un arī mēdz paplūkties ar citiem.”

“Dzīvojam nepārtrauktā trauksmes stāvoklī, bet tas būtu “štrunts”, mani vairāk uztrauc kaķu stāvoklis – man nav tik daudz atsevišķu telpu, lai visus nesadzīvotājus varētu izolēt! Patreiz vienīgais risinājums ir lielie būri, bet arī tas nav risinājums ilgtermiņā!” raksta Monika.

Monika akcentē, ka kaķi pret cilvēku ļoti mīļi. “Pasakaini kaķi, ideāli mājdzīvnieki un kompanjoni, bet tikai kā vienīgie ģimenē!” viņa ieskicē situāciju.

Tāpat Rudīte un Aurēlija, ja būtu iespēja, priecātos arī par drošām pastaigām laukā, taču runčuks Vito no āra baidās – viņš ir 100 % istabas mīlulis.

Ja nu kāds no skaistuļiem iekritis sirdī, tad droši jāzvana pa tālr.: 28850474.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl