Komentāri
Trīs skaisti kaķi “terorizē” visu māju – tiek meklēti jauni saimnieki!
Foto avots: Facebook

“Esmu nonākusi neapskaužamā situācijā, skaisti sakopti, izārstēti un sakārtoti kaķi, tikuši uz pekām, terorizē man visu māju!” vēsta kādas kaķu mīles Monikas ieraksts sociālajā tīklā Facebook. Tagad varen žiperīgajiem kaķiem tiek meklētas jaunas mājas.

Lai nerastos pārpratumi – kaķi nav nekādi ļaundari, – visi trīs kopā kļūst varen aktīvi, taču pa vienam ir īsti mieramikas. Mājas tiek meklētas baltai kaķenītei Aurēlijai, rudajai Rudītei, kā arī krāsainajam Vito.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Taču tagad situācija Monikas mājās ir dramatiska: “Rudīte nelaiž citus nokārtoties, vaktē pie WC kastēm. Rezultātā man ir piečurāti stūri mājās. Vito ar Rudi – kā satiekas, tā plūcas! Vito arī neiet bieži uz kasti, bet meklē stūri, kur viņu neviens neaiztiek… pirms tam viņš tā nedarīja. Arī Aurēlija nejūtas labi kaķu barā, un arī mēdz paplūkties ar citiem.”

“Dzīvojam nepārtrauktā trauksmes stāvoklī, bet tas būtu “štrunts”, mani vairāk uztrauc kaķu stāvoklis – man nav tik daudz atsevišķu telpu, lai visus nesadzīvotājus varētu izolēt! Patreiz vienīgais risinājums ir lielie būri, bet arī tas nav risinājums ilgtermiņā!” raksta Monika.

Monika akcentē, ka kaķi pret cilvēku ļoti mīļi. “Pasakaini kaķi, ideāli mājdzīvnieki un kompanjoni, bet tikai kā vienīgie ģimenē!” viņa ieskicē situāciju.

Tāpat Rudīte un Aurēlija, ja būtu iespēja, priecātos arī par drošām pastaigām laukā, taču runčuks Vito no āra baidās – viņš ir 100 % istabas mīlulis.

Ja nu kāds no skaistuļiem iekritis sirdī, tad droši jāzvana pa tālr.: 28850474.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl