Komentāri

Pavisam neparastu ainu vakar vēlā pēcpusdienā varēja vērot rīdzinieki un pilsētas viesi pie Latvijas Nacionālās operas. Tur glābēji no kanāla ūdens izcēla pārvietojamo saldējuma leti. 

Irinas kundze saldējumu tirgo jau 13 gadus, pie operas viņa stāv jau ceturto vasaru. Visus šos gadus iztikusi bez īpašiem starpgadījumiem, bet vakar strādājošā pensionāre piedzīvojusi pamatīgu šoku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa aizgājusi uz Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes labierīcībām. Pēc desmit minūtēm atgriezusies vietā, kur bija jābūt saldētavai, taču tās tur vairs nebija. Ledus kaste ar visu preci ieripojusi pilsētas kanālā tieši iepretim operai.

Pēc tam Irina redzējusi, ka gar kanālmalu saldējumus vāc trīs puikas. Sievietei ir aizdomas, ka tie arī būs galvenie blēņdari. Turklāt interesanti, ka aizslēgtajam ledusskapim atsprāgušas slēdzenes.

Tā kā Irinas kundzei nebija pašai pa spēkam izvilkt no ūdens peldošo ledusskapi, viņa izsaukusi glābējus, kuri atvilkuši saldējuma kasti līdz krastam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl